EDHO'nun demirbaşı gidiyor! Yeni projesi açıklandı, bu sezon herkes çok hüzünlenecek ama veda kaçınılmaz

EDHO'nun demirbaşı gidiyor! Yeni projesi açıklandı, bu sezon herkes çok hüzünlenecek ama veda kaçınılmaz! Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz bu gelişmeden sonra final yapabilir.

Dizi Haberleri 24.07.2021 - 10:31 24.07.2021 - 10:32 Volkan Arık

Atv ekranlarının en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yaparak ara vermişti. Yeni sezonu hayranları tarafından büyük bir heyecanla beklenen dizi de çok önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yapım ekibi yeni sezon için hazırlıklarını sürdürürken dizinin Demirbaşlarından Bir ismin Ayrılık Haberi geldi. Ancak bu gidişle beraber dizinin sonu da gelebilir. Çünkü birçok izleyici Sadece bu karakter için diziyi takip etmeye devam ediyor.

EDHO'nun demirbaşı gidiyor! Yeni projesi açıklandı, bu sezon herkes çok hüzünlenecek ama veda kaçınılmaz! Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinden gelen ayrılık haberi izleyicileri bir hayli üzecek gibi görünüyor. Yeni sezonuyla Eylül ayında yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan dizide en önemli isimlerden biri veda edecek. Özellikle bu ayrılık haberi şimdiden izleyicileri kahretti ve yeni sezonda birçok izleyici diziyi izlememe kararı aldı. Her biri ayrı ayrı sevilen karakterler arasından Ceylan, tipi, Haşmet ve Doğan Baba diziye veda etmişti. Yeni sezonda ise ilk bölümden bu yana kadroda olan bir ismin veda edeceği iddia ediliyor.

edhonun-demirbasi-gidiyor-yeni-projesi-aciklandi-bu-sezon-herkes-cok-huzunlenecek-ama-veda-kacin-4

BU ÖLÜM ÇOK AĞLATIR

Atv ekranlarında 7 sezonu ile yayınlanmaya hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hazırlıkları sürerken gelen Ayrılık haberleri izleyicileri Şimdiden çok üzdü. Alınan bilgiye göre yeni sezonda dizide İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veren Ozan Akbaba olmayacak. Dizinin yeni sezonunda ilk bölümlerinde yer alacak olan başarılı oyuncu ölerek veda edecek. Bu haberle birlikte izleyicilerin Eylül ayına ilişkin beklentileri arttı ancak bir yandan da İlyas Çakırbeyli'nin diziden çıkmasını istemeyenler var.

edhonun-demirbasi-gidiyor-yeni-projesi-aciklandi-bu-sezon-herkes-cok-huzunlenecek-ama-veda-kacin-1

AYRILIKLAR PEŞ PEŞE GELDİ

ATV’de reytingleri hiç düşmeyen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu sezon kadroya Caner kurtaran, Engin Benli, Muhammed Cangören gibi isimler katılmıştı. Ancak bu isimlerin gelmesi ile birlikte dizide Usta oyuncular veda etti. Ali Sürmeli, Sabina Toziya, Sanem Çelik, Savaş Özdemir, Turgut Tunçalp, Ali İpin gibi isimler Kadrodan ayrıldı. Yeni sezonun başında ise izleyicileri daha da sarsacak bir veda yaşanacak.

edhonun-demirbasi-gidiyor-yeni-projesi-aciklandi-bu-sezon-herkes-cok-huzunlenecek-ama-veda-kacin-3

İLYAS ÇAKIRBEYLİ EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DAN AYRILIYOR

Eylül ayında başlaması beklenen yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veren Ozan Akbaba'nın ayrılacağı iddia edildi. Başarılı oyuncu dizinin kadrosunda ilk bölümden bu yana yer alıyor. Hızır Reis'in sağ kolu olarak bilinen Aynı zamanda da kardeşi olan İlyas Çakırbeyli karakteri 200. bölümde ölerek diziye veda edecek.

edhonun-demirbasi-gidiyor-yeni-projesi-aciklandi-bu-sezon-herkes-cok-huzunlenecek-ama-veda-kacin-2

OZAN AKBABA'NIN YENİ PROJESİ BELLİ OLDU

Ozan Akbaba şu sıralar kendisinin senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği bir sinema filmi için sete çıkmış durumda. Ancak genç oyuncu Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisindeki akıbeti ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Kulislerde İlyas Çakırbeyli ölüyor haberleri gündeme gelse de yapım şirketinden de böyle bir açıklama yapılmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@