EDHO'nun İlyas'ı Ozan Akbaba tercihini yaptı! Herkes peşinden koşarken o yine ATV dedi, sevilen diziye katıldı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin final kararı sonrası oyuncuların ne yapacağı merak ediliyordu. Dizinin İlyas’ı Ozan Akbaba’nın yeni adresi belli oldu.

Dizi Haberleri 13.11.2021 - 20:00 13.11.2021 - 20:00 Volkan Arık

ATV ekranlarında yeni sezonu büyük umutlarla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayından kaldırılması adeta izleyenlerde şok etkisi yaratmıştı. Final kararı sonrasında oyuncuların ne yapacakları da büyük merak konusu olmuştu. Geniş oyuncu kadrosu ile uzun yıllardır ekranların en iddialı dizisi olan EDHO, çok sayıda ünlü ve değerli oyuncuyu kadrosunda bulunduruyordu. Yavaş yavaş dizinin oyuncularının yeni adresleri de belli olmaya başladı. Kendine yeni dizi seçen isimlerden biri İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veren Ozan Akbaba oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin İlyas Çakırbeyli’si Ozan Akbaba'nın yeni dizisi belli oldu. İddiaya göre yakışıklı oyuncu yine ATV ekranlarında yayınlanan bir zamanlar Çukurova dizisi ile anlaştı. 6 sezon boyunca Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde İlyas karakterine hayat veren ve izleyicinin de gönlünde taht kuran oyuncu kulislerde dolaşan bilgilere göre yine ATV’nin dizisine tercih etti. Henüz bu iddialar doğrulanmasa da magazin gündeminde kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor.

edhonun-ilyasi-ozan-akbaba-tercihini-yapti-herkes-pesinden-kosarken-o-yine-atv-dedi-sevilen-3

EL SIKIŞTIKLARI İDDİA EDİLİYOR

Bir zamanlar Çukurova dizisinde de geçtiğimiz haftalarda pek çok için diziye veda etmişti. Dizide Demir Yaman karakterine hayat veren Murat Ünalmış'ın yeniden geri döneceği iddia ediliyordu ancak son bölümde Demir'in öldüğü bilgisi izleyici ile paylaşıldı. Dizinin usta isimlerinden Kerem Alışık ve Vahide Perçin de Geçtiğimiz aylarda ayrılmıştı. Kadroya ise İbrahim Çelikkol, Erkan Bektaş gibi ünlü isimler katılmıştı. Şimdi de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın final yapması sonrasında Ozan Akbaba'nın bir zamanlar Çukurova kadrosuna dahil olduğu konuşuluyor.

edhonun-ilyasi-ozan-akbaba-tercihini-yapti-herkes-pesinden-kosarken-o-yine-atv-dedi-sevilen-2

OZAN AKBABA KİMDİR?

Ozan Akbaba, Kars'ta 1982 yılında dünyaya geldi. Ünlü oyuncu, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi iç mimari ve Çevre tasarımı bölümü mezunu. Oyunculuk hayatına ise 2005 yılında başlayan oyuncu, aynı zamanda müzik alanında da çalışmalar yürütüyor ve film müzikleri yapıyor. Ozan Akbaba 2014 yılında Sıla’nın Vaziyetler isimli şarkısının klibinde de yer almıştı. ATV ekranlarında 2015 yılından bu yana yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ilk bölümünden bu yana ekranlarda olan Ozan Akbaba, dizinin final yapması ile birlikte kendine yeni bir adres belirledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@