'Masumlar Apartmanı' dizisi sonrası 'Bergen' filmiyle büyük çıkış yakalayan güzel yeni sevgilisi ve söyledikleri ile magazin gündemine düştü...

Son günlerin en gözde oyuncularından Farah Zeynep Abdullah sevgilisi müzisyen Efe Çelik ile ilk kez el ele objektiflere takıldı.

Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir? Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir?

Bir sezon boyunca 'İnci' karakteriyle rol aldığı 'Masumlar Apartmanı' dizisindeki performansıyla beğeni toplayan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, 'DJ Artz' lakaplı müzik prodüktörü Efe Çelik ile yakalandı.

Snob Magazin’in haberine göre; yaklaşık 5.5 milyon kişiyi sinema salonlarına çeken biyografik ve dram türündeki 'Bergen' filmiyle adından bir kez daha söz ettiren Farah Zeynep Abdullah, bir süredir birlikte olduğu Efe Çelik ile ilk kez el ele görüntülendi.

Salaş giyim tarzı ve makyajsız haliyle görüntülenen oyuncu, kendisine yöneltilen sorulara "Konuşmak istemiyorum. Bana soru sormayın" dedikten sonra ise hızlıca bir apartmana girdi.