Zamanın da önce vatandaş arasında ünlenen sonra adeta polislerle özdeşleşen Toros efsanesi için bir müjde geldi.

Halen Türkiye'nin doğu kesiminde kullanılmaya devam eden Torosların 2023 yılında yeniden üretilebileceği açıklandı. Özellikle Türkiye’de oldukça fazla satan ve önde gelen markalar arasında yer alan Renault, elektrikli araç furyasına katılan markalardan olurken, Renault Zoe modeliyle elektrikli araç satışında Türkiye'de ciddi bir başarıya sahip.

Renault Twizy ve Zoe modelleri konuşulurken şimdi ise 2023 model R5 ve Toros konuşulmaya başlandı. Renault yaptığı hamle ile birlikte, "daha önce ikon olmuş modellerini elektrikle buluşturacak" dendi.

Niğde bölgesinde Renault Toros - 2 adet ikinci el Renault Toros Niğde bölgesinde - Mitula Arabalar

LC Waikiki Skandalı İçin Açıklama Geldi! Portestolar İse Sürüyor! LC Waikiki Skandalı İçin Açıklama Geldi! Portestolar İse Sürüyor!

Renault tarafından üretilmiş olan R5 modeli geçtiğimiz sene tanıtılmıştı ki R5’in Zoe’nin yerini alacağı yorumları gecikmemişti. Fakat edinilen bilgiler bu yönde değil zira Zoe modelinin yerini 2023 model TOROS’un alacağı söyleniyor.

Fransa’dan gelen haberlere baktığımız zaman ise, R5 ve Toros fiyatlarının birbirine yakın olacağı belirtilirken her iki modelin fiyatının ise 900 bin TL’yi geçeceği tahmin ediliyor.

Türkiye'de bir döneme adeta damga vuran TOROS'un üretim bandına girdiği zaman özellikle Türkiye'de oldukça fazla satacağı ise kuvvetle muhtemel.