Efsane Taşıt Kredisi Kampanyası Geri Döndü! Halkbank 6 Ay Ödemesiz 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Veriyor!

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte araç alımlarına da ilgi tekrar başladı. Kamu bankalarından biri olan Halkbank’ta vatandaşlarımız için yepyeni bir kampanya duyurdu!

Ekonomi 27.06.2021 - 15:27 27.06.2021 - 15:31 Berkay Keskin

Araç alımlarında banka altı ay ödemesiz 60 aya varan vadelerle taşıt kredisi sunuyor! kredi kullanım koşulları ve limiti açıklandı. Ayrıntılar haberimizde….

İkinci al pazarı yaz aylarının gelişiyle birlikte tekrardan hareketlenmeye başladı. Sadece ikinci el değil aynı zamanda birçok büyük araba firması da vatandaşlarımıza özel kampanyalar sunuyor. Fakat kurdaki yükseliş ve tedarik zincirindeki salgın etkisi derken araç fiyatları oldukça yükseldi. Birçok vatandaş kredi çekmeden istedikleri araca sahip olamıyor. Hal böyle olunca vatandaşlar da bankalara yöneldiler. Herkes en uygun faiz ve ödeme imkanını veren bankayı merak ediyor. Kamu bankaları da vatandaşların genellikle ilk tercihi oluyor. Halkbank vatandaşlarını yüzünü güldürecek kampanyasını açıkladı! Banka uzun vade oranları ve öteleme imkanıyla herkesi memnun edecek taşıt kredisi sunuyor… 

Korona virüs salgını başladığından beri vatandaşlarımızın hem araç hem de konut alımları artmıştı. Bankalar da bunun üzerine ekonomiyi desteklemek ve vatandaşlarını ihtiyaçlarını karşılamak için efsane kampanyalar duyurmuşlardı. %0,64 ve alt ödemesiz dönemle taşıt ve konut kredileri verilmişti. Kamu bankası da taşıt kredisi almak isteyen müşterilerine özel bir fırsat sunuyor! koşulları sağlayan banka müşterileri 6 ay ödemesiz şekilde taşıt kredisi alabilecekler! 

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ NASIL ALINIR? BAŞVURU BELGELERİ NELER?

Vatandaşlarımızın bankadan taşıt kredisi alması için direkt olarak şubeden başvuru yapmaları gerekiyor. Şubede de vatandaşlarımızdan bazı evraklar talep edilmekte. Kişinin kimlik belgesi, ikametgâh belgesi, güncel fatura (son üç aya ait) ve gelir belgesi istenilmekte. Bu evrakların yanı sıra ikinci el aracın kasko değeri sıfır araç alınacaksa da faturası talep ediliyor. 

6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ TİCARI ARAÇ ALIM KREDİSİ

Halkbank sunduğu yeni taşıt kredisi kampanyasında kadın kooperatiflerinin alacakları ticari araçlar için 6 ay ödemesiz dönem ve 60 aya varan vade imkânı sunuyor. Kamyon, kamyonet, minibüs ve benzeri tüm ticari araçlar için kredi geçerli. 

Banka sıfır kilometre araç alımlarında aracın fatura bedelinin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@