Son dakika olarak yeni bir haber Burgan Bank'tan geldi. Mevduat hesabı açmak isteyenlere, bu bankadan yüksek faizlerle destek verilecek. Burgan Bank, yüzde 18.75 faiz oranı ile müşterilerine mevduat açma fırsatı sunuyor. Üstelik bu mevduat faizlerinde, 100.000 TL yatırım yaptığınızda aylık (32günlük) 1.561 TL olarak hesaplarınıza yatacak. Dilerseniz günlük, dilerseniz haftalık ve dilerseniz senelik bu yatırımları istediğiniz kadar yapabileceksiniz. Burgan bank kendi resmi internet sitesi üzerinden de yaptığı bu duyuru ile birlikte, ayrıca müşterilerine daha kolay işlem yapabilmesi için mobil uygulamasını tavsiye ediyor. Bankanın mobil uygulaması üzerinden e-mevduat faizi açan kişiler, yüksek faizlerle mevduat hesabı açacaklar. 

Yastık altında parası olan kişiler, bu paraları daha çok artırmak için mevduat yatırımlarını araştırmaktadırlar. Mevduat hesabı açacaksanız da en yüksek mevduat faizi veren bankalardan işlem yapabilirsiniz. Mevduat faizi her bankanın kendi kampanyalarına göre yaptıkları bir sistem oluyor. Mevduat faizi ile işlem yapacak olan kişiler, banka arayışı varsa Burgan Bank yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile birlikte, 100000 TL para yatırdığınızda, 1.561 TL para kazanacaksınız. 

burgan-banktan

Burgan Bank Mevduat Hesaplama

Burgan Bank için sadece 100.000 TL yatırma şartı yok. Bankadan eğer işlem yapmak istiyorsanız, istediğiniz kadar para yatırabilirsiniz. 10.000 TL yatırdığınızda, 32 gün sonra 156 TL kazandıran bu uygulama, 50.000 TL'de ise 780 TL 32 gün faiz kazandıracaktır. Başvuruları yapmak için Burgan Bank mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Burgan Bank mobil uygulamasını indiren kişiler, buradan hesap açılışı yapabilecek. 0 850 222 82 22 numaralı müşteri hizmetleri numarasını da arayarak bu mevduat hesapları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yüksek limitli yatırımlarınızda, banka şubeleri ile iletişime geçerek, kendinize özel faiz oranları isteyebilirsiniz.