Sözleşmeli personel alımı için başvurular açıldı. Ege Üniversitesi'nin personel alımlarına dair merak edilenler tek tek yanıt buluyor. İşte üniversitenin kaç personel alacağı ve hangi pozisyonlarda personel çalıştıracağı bilgisi...

Ege Üniversitesi'nin sözleşmeli personel alımında kadro bilgisi dikkat çekti. Kadro ve kontenjana dair güncel detaylar aktarıldı. İşte son zamanlarda merak edilen üniversitenin sözleşmeli personel alımlarına dair bilinmeyenler...

Başvurular 8 Mayıs'ta Başladı!

Sözleşmeli personel alımı başvuruları 8 Mayıs'ta başladı. 16 Mayıs'a kadar sürecek alımlarla birlikte sonuçlar en kısa sürede açıklanacak. Ege Üniversitesi'nin sözleşmeli personel alımına ilişkin merak edilenler de bu sayede neticelenecek.

77 Sözleşmeli Personel Alınıyor

Ege Üniversitesi iş ilanında sözleşmeli personel sayısı soruluyordu. 77 tane sözleşmeli personel alınacak. Güncel kadro bilgisi ise aşağıdaki gibidir:

25 Büro Personeli
20 Temizlik Personeli Alımı
4 Bahçe Bakımı ve Düzenlemesi
11 Basit Bakım ve Onarım
15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi
2 Tekniker

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

egeüniversitesi

Kariyer Kapısı'ndan Başvurabilirsiniz!

Eğer üniversitenin sözleşmeli personel alımına dahil olmak istiyorsanız Kariyer Kapısı'nı kullanabilirsiniz. İşe alım kısmı üzerinden gerekli bilgileri doldurarak başvuru sağlamak mümkündür. Daha fazla detayı resmi internet sitesi üzerinden bulacaksınız.