Son günlerde sıklıkla dile getirilen eğitim hane nedir? Pek çok kişi bu sorunun cevabını araştırmakta. Eğitimhane’ye nasıl kayıt olunur gibi merak edilen tüm soruların cevapları sizlerle… Öncelikle kullanmakta olduğunuz web tarayıcısı üzerinden www.

Son günlerde sıklıkla dile getirilen eğitim hane nedir? Pek çok kişi bu sorunun cevabını araştırmakta. Eğitimhane’ye nasıl kayıt olunur gibi merak edilen tüm soruların cevapları sizlerle…Öncelikle kullanmakta olduğunuz web tarayıcısı üzerinden www.egitimhane.com sitesine erişmeniz gerekmektedir. Açılan sayfanın sağ üst köşesinde kaydol seçeneğini göreceksiniz. Eğitim ve öğretim sürecinde profesyonel yardım almak her birey için önemli bir koşuldur. Çünkü bu süreçte öğrenciler ve veliler için profesyonel bir yardım rehberi şarttır. Eğitim merkezi, öğrencilerin zorlandıkları konuları ve merak ettikleri üniteleri öğrenmek için başvurdukları ilk adrestir. Çünkü bu platform, hayatın her kesiminden öğrencilere ve velilere profesyonel destek sağlamayı hedefliyor gibi görünüyor. Kurulduğu ilk günden itibaren bu misyon doğrultusunda faaliyet gösteren eğitim hane sitesi, popülaritesini her geçen gün artırmaktadır. Ancak birçok kişi eğitim kurumuyla ilk tanıştıklarında nasıl kaydolacağını bilmiyor. Eğitim hane sitesine nasıl kaydolacağınıza daha yakından bakalım.Eğitimhane’ye Nasıl Kayıt Olunur?Yıllardır interaktif bir ortamda faaliyet gösteren eğitim merkezi, tüm öğrenci ve velilerine eğitim hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürüyor. Her yıl binlerce kullanıcının eriştiği ve her yıl milyonlarca kayıtlı üyeye ulaşabildiği siteye üye olmak oldukça basit. Öncelikle kullanmakta olduğunuz web tarayıcısı üzerinden www.egitimhane.com sitesine erişmeniz gerekmektedir. Açılan sayfanın sağ üst köşesinde kaydol seçeneğini göreceksiniz. Daha sonra çıkacak olan üyelik sözleşmesini okumanız gerekmektedir. Üyelik koşullarını kabul ediyorsanız, onaylamanız gerekir. Bu adımları takip ettikten sonra site tarafından sunulan üye bilgi formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgiler, kullanıcı adı, şifre, e-posta, doğum tarihi ve cinsiyet gibi doğru doldurulması gereken bölümleri içerir. Sağlanan bilgilerin doğru olmadığı tespit edilirse üyelik işleminiz ve tüm egitimhane işlemleriniz iptal edilecektir. Bu nedenle her birey güvenliğe dikkat etmelidir. Son olarak güvenlik doğrulaması tamamlandığında kullanıcıların üyelik işlemleri tamamlanmış olur.Tüm adımları doğru bir şekilde takip eden veliler veya öğrenciler eğitim hizmetlerini kullanmaya başlayabilirler.Eğitimhane’nin Özelliği Nedir?Eğitimhane sosyal platformunun en önemli özelliklerinden biri site içerisinde yer alan forum bölümüdür. Yılda binlerce aktif kullanıcıya ulaşabilen forum bölümü, ülke genelindeki tüm öğrenciler ve veliler için profesyonel bir rehberdir. Bu bölümde günlük tıklanan ortalama konu sayısı 100 olarak öne çıkmaktadır. Eğitimde çok çeşitli konularda açılan başlıklara erişerek konu ile ilgili profesyonel makaleler okuyabilir, hatta aynı konuda yorum ve görüşlerinizi ifade edebilirsiniz. Açılan her konu eğitim alanında öğrencilere ve velilere ciddi avantajlar sağlamaktadır. Ayrıca bu konulardaki yorumlarınızın diğer öğrencilere veya velilerine fayda sağlayacağı unutulmamalıdır.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


Eğitimhane, farklı kategorilerdeki dosyaları paylaşma ve indirme sistemine sahip ve okula yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Farklı ve yaratıcı faaliyetleri sayesinde öğretmenlerin sıklıkla kullandığı bir sistem haline gelmiştir. "Eğitim Hane" olarak adlandırılan site uzun yıllardır varlığını sürdürüyor.Eğitim Haneye Üye Olma Adımları?Eğitim merkezine üye olmak için egitimhane.com.tr'ye girilmesi gerekmektedir. Ana ekrandaki kayıt butonuna tıkladıktan sonra size hakkınızda sorular sorulacak. Bu sorulara doğru cevap verilerek üye olma işlemi yapılır. Öncelikle üye adı oluşturulması istenir. Üye adınızı ve e-posta adresinizi girdikten sonra bir şifre oluşturmanız istenecektir. Şifreyi tekrarlayarak, yanlış şifre girme olasılığını da ortadan kaldırmış olursunuz.Müfredata uygun olarak hazırlanan içerikler, hem yazılı hazırlık hem de ders konusunu pekiştirmek için tasarlanan ilköğretim programlarında üretilir. Son derece profesyonel bir sistem anlayışı ile hazırlanan uygulamalar çoğunlukla sistemde Word dosyaları olarak bulunmakta ve bilgisayarlara indirilmesi beklenmektedir