Özel tuvalet yaptıran okul müdürü kim? soruları yükselirken Düzce Mevlana Anadolu Lisesi Müdürü Suzan Ardıç Çiner, okula kendisine özel tuvalet yaptırarak gündem oldu ve herkes aynı repliği kullandı ve Suzan Ardıç Çiner kim? diye sordu.

Türkiye'de yoksullaşan halk çocuklarının açlığını susuzluğunu düşünürken, devlet okullarına yardım parası ödeyip, çoğu yerde okul giderlerine ortak olmak zorunda kalırken "müdüre özel tuvalet" şoku yaşadı.

İddalara göre Düzce'de bulunan Mevlana Anadolu Lisesi müdürü Suzan Ardıç Çiner'in, okul içerisinde kendisine özel tuvalet yaptırmasını akıllar almadı.

Müdürün tuvalet kapısının, sosyal medyada paylaşılmasıyla ortaya çıkan durumda Düzce'de bir lisede okul müdürü S.A.Ç. yani Suzan Ardıç Çiner'in kendisine 50 bin tl harcamayla, özel tuvalet yaptırdığı ortaya çıktı.

Pegasus’tan Cumhuriyetin 100. Yılında 100 Uçak Hedefi Pegasus’tan Cumhuriyetin 100. Yılında 100 Uçak Hedefi

Ülke yoksullaşırken, anne babalar çocuklarının karnını bile doyuramazken çoğu okulda giderlere zorunlu olarak "ortak" edilirken, ortaya çıkan bu "özel müdür tuvaleti" duyanda ayrı görende ayrı "şok" yarattı.

Akıllara ise efsane Kemal Sunal ve Şener Şen'in meşhur filminden "ağanın poku üstüne pok olur mu" karesi geldi ve bu replik günün en çok arananı oldu.