Evden ek iş yaparak 5.000 TL para kazanmak kim istemez. İŞKUR evde ambalajlama müracaat formu nasıl doldurulur? Sorusu haberimizde detaylı olarak yanıt buldu.

Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor! Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor!

Günümüzde genel olarak ek gelir işlerine ilgi oldukça yoğundur. Özelliklede kadınlar tarafından evlerinde ek gelir sağlayan iş olanakları daha çok tercih edilir. İşkur bu süreci desteklemek için evde ek gelir için iş olanaklarını sunuyor. Son yıllarda evde paket yapma işi sürekli tercih edilir haline geldi. Pandemi sürecinde evde paketleme işine daha da yoğun bir ilgi oluştu. Pandemide eve kapanma sürecinde evde paketleme işi insanları hem oyaladı hem de iş olanağını sundu.

İşkur ile sunulan bu süreç içerisinde evde paketleme işlemleri için belirli koşulların sağlanması gerekir. Bu koşullar şunlardır;

-          18 yaşından büyük olmak

-          Türk vatandaşlığına sahip olmak

-          Düzenli olarak sunulan işi yerine getirmek

Ek iş müjdesi! Evden çalışarak maaşa ek 5.000 TL kazanın! İŞKUR evde ambalajlama işine büyük ilgi var! Son yıllarda sıklıkla tercih edilen paketleme işinde ayda yaklaşık olarak bin tl kazanç elde ediliyor. Birçok kişi evde paketleme işinde hem keyif alarak hem de para kazanarak ideal olanak olduğunu söylüyor. Çünkü hobi olarak yapılan işten kazanç elde etmek pek çok kişinin hayalinde yer alır. Başvuru formunun doldurulması ile işe başlama işlemleri başlar.

İşkur İle Evde Ambalajlama Başvuru Süreci

Günümüzde genel olarak İşkur üzerinden evde paketleme süreci ile kazanç elde edenlerin sayısında artışlar vardır. Günümüzde İşkur ile evde paketleme işi için başvuru işlemleri için başvuru formunun doldurulması gereklidir. İşkur’a uğrayıp evde paketleme işi için başvuru formu istenir. Form doğru ve eksiksiz bilgiler ile doldurulması gerekir. Form doldurulduktan sonra İşkur’a teslim edilir. Böylece başvuru işleminin pratik bir şekilde tamamlanması mümkün olur.

İşkur İle Evde Ambalaj Paketleme İşinde Neler Var?

Genellikle ülke olarak üretimi sağlayan bir ülkeyiz. Bu yüzden de özelliklede tekstil firmaları günümüzde yaygındır. Tekstil firmaları ile anlaşarak İşkur üzerinden evde paketleme işi yapılır. Ayrıca sabun çeşitlerinin paketlenmesi işi de sıklıkla tercih edilir. İşkur size firma ile bağlantıyı kuruyor. Bazı yerlerde tel toka ya da kutu çeşitlerinin paketlenmesi işlemleri sağlanıyor. Günde sadece 4 saat çalışarak ek gelir isteyenler için avantajlı bir iştir.