Beni İnandır filmi için start verildi. Ayça Ayşin Turan ve Ekin Koç'un partner olarak başrollerini paylaşacağı Sen İnandır filmi çekimleri için gün sayılmaya başlandı.  

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

Beni İnandır filmi için start verildi. Ayça Ayşin Turan ve Ekin Koç'un partner olarak başrollerini paylaşacağı Sen İnandır filmi çekimleri için gün sayılmaya başlandı.  Dijital platformlar arasında en çok yapıma sahip olan Netflix yepyeni bir yerli film çekimi için Harekete geçmiş bulunmakt.a Taff Pictures tarafından izleyiciyle buluşmaya hazırlanan yeni film Sen İnandır gerek konusu gerekse de başrolleri ile henüz çekimlerinin başlamamasına rağmen büyük ilgiyi üzerine toplamış bulunuyor.  Ekin Koç ile Ayça Ayşin Turan Sen İnandır filmi başrollerinde yer alırken Selen Bağcı tarafından filmin senaryosunun oluşturulduğu ve  yönetmen koltuğunu da Murat Saraçoğlunun kapsadığını söyleyelim. 

Uzunca sürer setlerden ayrı kalan Ayça Ayşin Turan Uzunca bir süre sonra Ada Masalı isimli dizide bizlerle birlikte olmuş, kariyerinin zirvesini yaşadı bu dizinin bitmesi sonrasında ise kariyerine birazcık ara vermişti. Kendisine Gelen teklifleri değerlendiren Ayça Ayşin Turan netflix'te yayınlanacak olan Sen İnandır filminde başrol karakterini canlandıracak. Diğer başrol Ekin Koç ise Üç Kuruş dizisiyle en son bizlerle birlikte olmuş, dizi Sezon sonunda ekranlara veda etmesi sonrasında Ekin Koç yeni projelere Yelken açtığını açıklamıştı. Birçok festivalde Başarısını kanıtlayan Ekin Koç bayram tatilinin hemen bitmesi akabinde Beni İnandır filmi için sete Çıkacaklarını belirtmişti.

Netflix Beni İnandır filmi konusu

Assos'ta çekiminin tamamlanacağını öğrendiğimiz Sen İnandır filmi için ekip Ağustos ayına kadar burada kalacak .Özellikle de turistik bölgelerde çekilecek olan film hikayesinde Ayça Ayşin Turan, Reklam Ajansı çalışanı olarak bizlerle birlikte olacak iken Ekin Koç ise karşımıza başarılı bir fotoğrafçı olarak çıkacak.

Yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu'nun oturduğunu öğrendiğimiz Sen İnandır filmi kadrosunda Çağrı Çıtanak ve Naz Çağla ırmak gibi Usta isimlerinde yer aldığını öğrenmiş bulunmaktayız.  Sen İnandır filminin diğer başrol karakterlerini Naz Çağla Irmak ve Çağrı Çıtanak oynayacak. Irmak “Ahu”, Çıtanak ise Ulaş karakterlerini oynayacak.