Akbank’tan Kefilsiz 100 Bin Liraya Kadar Kredi Çekebilirsiniz!

Ülkemizin köklü bankalardan biri olan Akbank’ın yurt genelinde yüz binlerce müşterisi bulunuyor. Banka müşterisi olan olmayan herkesin yüzünü güldürecek yeni bir pakete imza attı! Bankanın sunduğu fırsat kredisinin detayları haberimizde…

akbank

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaz aylarında vatandaşlarımıza düşük faizli oranlarla kredi kullanımlarına imkân tanınmıştı. Kamu bankaları tarafından başlatılan düşük faizli ihtiyaç kredilerine ise talepler oldukça fazla oldu. Kamu bankalarının ardından da talep artınca sırasıyla özel bankalar da faiz indirimi ve ihtiyaç kredileri için yeni kampanyalar sunmuştu.

Özel bankalarında katılımıyla yaz ayları boyunca vatandaşlarımıza bir sürü uygun kampanya sunulmuştu. Fakat bu kampanyalar yaz aylarından sonra teker teker rafa kaldırıldı. Merkez Bankası’nın başkanının değişmesiyle de faiz artışları başladı. Enflasyon ve dolar kurunu baskılamak için yapılan bu faiz artışlarının da ardı arkası kesilmedi. Haliyle bankalarında sunduğu uygun faiz oranlarındaki fırsatlar da tekrar gelmedi. Fakat salgın nedeniyle vatandaşlarımızın ihtiyaç kredisine olan talepleri azalmak bir yana giderek daha çok arttı.

Korona virüs nedeniyle nakit ihtiyacı çeken vatandaşlarımız en çok uygun fırsatlı ihtiyaç kredilerini arıyor. Nakit desteği olmadan birçokihtiyacını ertelemek zorunda kalan vatandaşlarımızın uygun faiz oranlarıyla kredileri sıkı sıkı takip ediyor. Akbank ise yeni bir fırsat sundu! Banka 5 bin liradan 100 bin liraya kadar başvuranlara ihtiyaç kredisi sunacağını açıkladı. Hem de çok uygun faiz oranları ve esnek ödeme imkanıyla!

İSTER DÜŞÜK MEBLAĞ İSTERSENİZ YÜKSEK MEBLAĞLI İHTİYAÇ KREDİSİ

Gündemde vatandaşlarımız tarafından en çok aranılan konulardan biri de Akbank ihtiyaç kredileri. Banka salgından dolayı sıkıntı çeken vatandaşlarımız oldukça düşük faiz oranlarıyla nakit desteği sunuyor. İsterseniz 5 bin lira gibi düşük meblağlar da ya da 100 bine varan yüksek meblağlar da ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

AKBANK YENİ FIRSAT İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank 36 ay vade ile sunduğu ihtiyaç kredilerine %1,52 faiz oranı uyguluyor. Aynı zamanda banka vatandaşların ödeme gücüne göre de esnek geri ödeme planları sunuyor. Vatandaşlarımız balon ödemeli, 3 ayda bir taksitli ya da artan/azalan gibi seçeneklerden yararlanabiliyor. Bunun dışında vatandaşlarımız değişken ödemeli planlarla ödeme planını tamamen kendi bütçesine özel de oluşturma imkanına sahip.

100 bin lira kredi alımlarında vatandaşlarımızın 36 ay vade sonu toplam ödemeleri 137 bin 277 aylık taksitleri de 3 bin 813 lira olmakta. 25 bin lira kredi aldıklarında ise aylık ödemeleri 953 liraya toplam geri ödemeleri de 34 bin 319 liraya düşüyor.

Eğer vatandaşlarımız daha düşük meblağlarda kredi almayı düşünüyorlarsa ödeme planları şu şekilde de olabilir;

10 bin lira için vatandaşlarımızın 36 ay vade seçeneğinde aylık ödemeleri 381 lira ve geri ödemeleri de 13 bin 727 liradır. 5 bin lira kredi çekiminde aylık taksit 190 liraya vade sonu geri ödeme de 6 bin 863 liraya düşmektir.

AKBANK FIRSAT KREDİSİ BAŞVURU KOŞULLARI

Vatandaşlarımız Akbank’ın yeni fırsat ihtiyaç kredisine başvurmak için 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir. 18 yaşındaki gençler Akbank’ın yeni fırsat kredisinden yararlanamazlar. Kredi alacak kişinin son 3 aya dair SSK kaydının ya da vergi levhasının olması gerekir. Aynı zamanda kredi notları da riskli puanda olmamalı ya da kara listede yer almamalıdırlar. Son olarak banka ipotekli şekilde krediden yararlanacaksa kişinin eşinden rıza durumu da talep ediyor.

Başvurularda vatandaşlarımızdan kimlik belgesi, ikametgâh, güncel fatura ve gelir belgesi talep edilmektedir. Bu belgelerle vatandaşlarımız herhangi bir Akbank şubesinden kolaylıkla fırsat kredisine başvurabilirler. Banka dışında yine vatandaşlarımız mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden de başvurularını yapabilirler.

Yorumlar kapalı.