Annelere 1800 TL Destek ödemesinde son günler! Hakkınızı kaybetmeyin!

Annelere 1800 TL ödeme yapılıyor! Annelere 1800 TL ödeme fırsatını kaçırmayın! Son günlerde yeni aya geçmeden önce hemen 1800 TL ödemelerinizi alabilirsiniz.

annelere

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Annelere 1800 TL ödeme yapılacak! Bugün başlayan başvurularla Annelere 100 euro ve 100 euro olmak üzere iki destek birden duyuruldu! Çalışan anneler ve çalışmayan annelerin faydalabileceği iki destek için başvurular başladı! Hemen 1800 TL ödeme alabilirsiniz!

Annelere 1800 TL ödeme yapılıyor!

SGK’dan Annelere dev destek! SGK, çalışan anneye 100 Euro bakım desteği ile Çalışan çalışmayan tüm annelere 100 Eurı kırtasiye desteği sağlayacak. Çocuğu olan ve tam gün kreşe gönderen ailelere verilecek 100 Euro desteği ile okula giden annelere 100 euro kırtasiye desteği başvuruları bugün başladı!

Herkes Annelere desteği arıyor!

Annelere SGK tarafından bir çok destek sağlanıyor! Ancak en çok aranan destek 100 Euro çalışan anneye yapılan ödeme! Mart 2021’de normalleşme takvimine girdiğimiz bu günlerde Annelerin alabileceği 100 euro ödeme bu haftanın en çok aranan ödeme desteği! Ama desteklerin bir çoğu çalışan annelere olduğu için çalışmayan annelerde desteklerden faydalanabiliyor!

100 Euro kırtasiye yardımı nasıl alınır?

100 Euro kırtasiye yardımı tüm Türkiye’de aileler faydalabiliyor! Sosyal yardımlar kapsamında ödenen yardımı Belediyeler yapıyor! En düşük 300 TL ile 900 TL (100 euro) arasında ödeme yapılıyor! Belediyenin büyüklüğü ve devlet desteğine göre fiyatlar değişiyor. İBB, ABB ve İzmirBB gibi büyük iller olmak üzere tüm belediyelerden 100 Euro kırtasiye yardımından faydalanabilirsiniz!

Başvurular bugün açıldı!

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere bugün itibariyle 100 Euro kırtasiye yardımı başvuruları başladı! Hemen bugün başvurarak 100 Euro alabilirsiniz!

Çalışan annelere 100 Euro yardımı Mart açıklaması!

Sosyal medya başta olmak üzere normal bir iş hayatına bu hafta başlayan ve pazartesi itibariyle evden çalışmanın en aza ineceği bu günlerde Anneler büyük bir zamanı bebekleriyle geçirdi. Özellikle 60 aylık çocuğu olan tüm çalışan Anneler yeniden 100 Euro ödemesi Mart ayında faydalanmak istiyor!

100 Euro ödeme hangi illerde var?

İstanbul

Ankara

İzmir

Antalya

Bursa

Malatya

Elazığ

Çalışan annelere 100 euro ödemelerindne kimler faydalabilir?

Başvuru yaptığınız andan itibariyle 0-60 ay aralığında çocuğu olan çalışan anneler,

SGK’lı olarak tam zamanlı çalışıyor olunması (Kısa Çalışma Ödeneğinden faydalanan anneler başvuramaz)

Yukarda yer alan illerden birinden 1 yıl süredir ikamet etmek

Çocuğu ile annesi aynı evde yaşaması (Ayrı olan Anne ve babalarda velayet anne de olması)

SGK belirtilen maaş 5900 TL geçmemesi (5900 TL altındaki Anneler başvuru yapabilir)

Kreş yada anaokulunun Milli Eğitim Bakanlığına bağla olması

Hemen 100 Euro ödemesinden faydalanmak için; https://uyg.sgk.gov.tr/AvrupaBirligiveDisIliskilerProjePortali/InstacareBasvuru/home.xhtml adresine gidebilirsiniz!

Yorumlar kapalı.