Ben Armstrong’a Göre Üç NFT Parası Bu Yıl 100 Kat Artabilir

Kripto piyasasının önde gelen isimlerinden Ben Armstrong, 2021 yılı sonuna kadar 100 kat artmasını beklediği 3 kripto para hakkın da konuştu. Potansiyel sahibi olduğuna inandığı  üç NFT (değiştirilemez token) kripto para için tezini şu sözlerle desteklemeye çalıştı.

nft

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü analist ve  yatırımcı Ben Armstrong Carl Martin ile yaptığı röportajda, NFT coinlerine yatırım yapmanın sırrını piyasa da ki büyük isimlere odaklanmaktan geçtiğini  ve bunun kesinlikle göz ardı edilemeyecek bir durum olduğunu dile getirdi.

Ünlü analist Ben Armstrong’un radarındaki ilk sırayı büyük bir NFT projesi olan, merkezi olmayan video oyun ve eğlence platformu WorldWide Asset eXchange veya WAX (WAXP) oldu.

Ben Armstrong WorldWide Asset eXchange veya WAX (WAXP) ile alakalı sözlerine söyle devam etti;

“Her zaman büyük isimlerle gitmeyi düşünüyorum. Gördüğümüz bu. Daha küçük spekülatif oyunlarınızı 400-500 $ [milyon piyasa değeri] aralığındaki projelerle yapabilirsiniz, ancak WAX gibi bir şeye baktığınızda, şu anda ilk 100’de olduğunu düşünmüyorum bile. Bu, başlattıkları her şeyin başarılı olduğu bir proje. WAX’ın kendisi – blok zinciri değil – her bir oyun, ancak blok zincirinin arkasındaki WAX şirketi, başlattıkları her şey olağanüstü bir şekilde yapıyor. Bu yüzden, WAX ile hala pek çok fırsat olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen bu alanda benim için bir numaram olduğunu söyleyebilirim. ” dedi.

Ben Armstrong, 2021 yılı sonuna kadar 100 kat artmasını beklediği iki numaralı seçim olan Ethereum tabanlı sanal emlak dünyası Sandbox’a (SAND) göz kulak olmasını söyledi.

Ben Armstrong ikinci olarak dikkat çektiği Sandbox’a (SAND) hakkındaki görüşlerine şöyle devam etti;

“Sandbox’ta uyumayın, Sandbox, oyun dünyasındaki sanal emlak olan Decentraland’a (MANA) çok benzeyen bir başka şey. Sanal gayrimenkul sahibi olduğunuz Ready Player One türü anlaşma gibi neredeyse bir metaverse ve daha sonra insanlar SAND oyununda Minecraft türü şeyler inşa edebilecekler. Aslında Sandbox’ta arazimiz var, bu da başka bir tane. ” dedi.

Ben Armstrong’un üçüncü ve son seçimi olarak da, blockchain tabanlı bir başka  oyun platformu olan  (ENJ)Enjin coin hakkın da yorum yaptı. Diğer iki önerisin de olduğu kadar ayrıntılara girmemiş olsa da, Ben Armstron Carl Martin’e verdiği röportaj da kripto etkileyicisi Enjin coin’in perde arkasında ne üzerinde çalıştığına dair şu an için açıklamayı doğru bulmadığı ama sistemin içerisinden değerli bilgilere sahip olduğunu söylüyor.

” Ben Armstrong’a göreE njin coin uzaydaki devdir.

Enjin coin hakkındaki düşüncelerini dile getirmeye devam eden Ben Armstrong “ Enjin coin, oyun ve NFT’lerde lider ve bunun değişeceğini düşünmüyorum”.

Aslında Enjin’in arka tarafta yaptığı şeyler hakkında bazı şu an açıklayamayacağım bilgiler aldım ve daha fazla şeyin art arda gelmesi ve bu gerçekten heyecan verici. Kesinlikle bunun üzerine bir dalış bekleyin derim. Kesinlikle Enjin’e maruz kalmak istiyorsun. ”

Ben Armstrong Diyerek sözlerini sonlandırdı.

Takipçilerinin ve bazı uzmanların yaptıkları yorumlara bakılırsa ünlü analist ve yatırımcının bu üç kripto için verdiği haberler içerisinden en çok kabul görenin Enjin coin olduğu da gözlerden kaçmadı.

Duyulan heyecanın temelinde ise daha popüler ve son günlerdeki yükselen grafiği yatıyor gibi gözükmekte.

Enjin coin bugün ki verileri ile yine yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başardı.