Bim 23 Mart Salı Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı! Bim’de Bu Hafta İndirime Giren Ürünler

Bim aktüel ürünleri yayınlandı! Bim bu hafta ucuz ve indirimli ürün broşürü yayınlandı! Her hafta ucuz ve indirimli ürünler kataloğu yayınlayan BİM'de bu hafta indirimli ürünleri neler? Bim 23 mart salı günü ucuz ürünleri!

bim-ak

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bim 23 Mart 2021 Salı Aktüel ürünler kataloğu yayınlandı! Türkiye genelinde binlerce mağazasıyla tüketicilere kaliteli ve ekonomik alışverişin kapılarını açan Bim 23 Mart Salı günü de birbirinden kaliteli ürünlerini uygun fiyatlarla raflarına koyuyor. Milyonlarca vatandaş Bim 23 Mart Salı Aktüel ürünleri için araştırmalara başladı. Bim’de bu hafta hangi ürünler indirime girecek? Bim 23 Mart Salı Aktüel ürünleri neler? Bu sorular yanıt arıyor. Bim 23 Mart Salı Aktüel ürünler kataloğu ve Bim haftanın aktüel – indirimli ürünleri haberimizin devamında sizlerle…

Bim Marketler zinciri her hafta olduğu gibi bu hafta da indirimlerine ve aktüel ürün kampanyalarına devam ediyor. Bim’de 23 Mart Salı günü aktüel ürünler raflardaki yerlerini alacak. Bim’den alışveriş yapan milyonlarca vatandaş ve tüketici de araştırmalara başladı. Bim 23 Mart Salı Aktüel ürünleri neler? Bim’de bu hafta hangi ürünler indirime giriyor? Bu soruların yanıtları aranıyor. Bim 23 Mart Salı Aktüel ürünler kataloğu da yayında! Bim 23 Mart Salı aktüel ürünler kataloğunda yine onlarca üründe yüzde 50’nin üzerinde indirimler ekonomik fırsatlar sunuyor. Tüketiciler hem alışveriş yapıp hem de indirimli fiyatların keyfini çıkarabilecekler.

Bim 23 Mart Salı Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Uygun fiyata kaliteli alışveriş adresi Bim’de 23 Mart Salı aktüel – indirimli ürünler dikkatleri çekmeye devam ediyor. Bim marketlerin tamamında raflardaki yerini alacak Bim 23 Mart Salı Aktüel indirimli ürünleri, vatandaşlar tarafından yakından araştırılıyor. Bim 23 Mart Salı günü, değişik kategori ve sınıfta onlarca ürün raflardaki yerini alacak. Bim 23 Mart Salı aktüel ürünleri şu şekilde:

Göz bantlı Pijama takımı 39,90 TL, Göz bandı 8,95 TL, kedi figürlü yastık 12,90 TL, kedi figürlü yüzük standı 19,90 TL, kedi figürlü takı standı 16,90 TL, Zeytinyağlı yüz ve vücut temizleyici 34,90 TL, diş macunu diş fırçası 23,90 TL, yüz temizleme jeli 19,90 TL, kil maskesi 4,95 TL, nemlendirici sprey kolonya 6,95 TL, oje 6,95 TL, dudak bakımı 15,90 TL, Sir ağda seti 18,90 TL.

Bim 23 Mart Salı Aktüel – İndirimli Ürünleri

Bim 23 Mart Salı Aktüel ürünleri bunlarla da sınırlı değil. Bim özellikle atıştırmalık ihtiyacı duyan herkese özel kaliteli Eti ürünlerinde de büyük indirim fırsatları sunuyor. Eti Yer Fıstıklı Çikolata 4,50 TL, Eti Muz Kremalı Goret 4,25 TL, Eti Browni Çikolatalı Fındıklı Kek 6,50 TL, Torku Çikolatalı Bisküvi 5,50 TL ve Hellema Çilekli Yoğurtlu Bisküvi 11,50 TL fiyatıyla Bim Market raflarında yerlerini alacaklar.

Bim Marketler her hafta Salı günlerinde olduğu gibi 23 Mart Salı günü de birbirinden ekonomik ve uygun fiyatlarıyla tüketicilerin hem cebini koruyor hem de kalbini kazanıyor. Bim Market raflarında sınırlı sayıda yer alacak Bim 23 Mart Salı aktüel ürünleri için erken saatlerde Bim marketlere uğrayarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bazı ürünler talebe göre erken saatlerde tükendiği için Bim 23 Mart Salı aktüel indirim kampanyasından yararlanamayabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.