Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası ve Yapı Kredi Banka Kartı Bulunan için Kritik Açıklama! Son gün 31 Mart

mj

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bankalar tarafından yapılan resmi duyurularla kart sahiplerini ilgilendiren önemli gelişme yaşandı! Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası ve Yapıkredi bankaları tarafından yapılan açıklamayla bu bankaların müşterileri için yeni kampanya duyurusu yapıldı. Detaylı bilgilerin banka resmi siteleri aracılığıyla öğrenilebileceği yeni kampanya 1-31 Mart 2021 tarihlerini kapsıyor. Bu tarihler arasında yapılacak market alışverişlerinde büyük bir fırsat, banka kartı sahiplerine sunuldu! Market alışverişlerinde tam 60 TL’ye kadar Maxi Puan kazanılabilecek. Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası ve Yapıkredi kampanya detayları haberimizin devamında sizlerle…

Bankalar tarafından yapılan duyuruyla Maximum Mobil uygulaması üzerinden yeni kampanya başlatıldığı bildirildi. Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanya bölümündeki katıl butonuyla kampanyaya katılım sağlamak mümkün olacak.

HANGİ BANKA KARTLARI KAMPANYAYA DAHİL EDİLDİ?

İş Bankası, Maximum özellikli tüm kredi ve banka (bankamatik) kartları söz konusu kampanyada işlev görebilecek. MaxiPara özellikli kartlar ile yapılan market alışverişlerinde sizler de MaxiPuan kazanabilirsiiz. Kampanya sadece market alışverişlerinde geçerli olacak. Ancak market alışverişleri mağazaların sanal mağaza ve mobil uygulamaları üzerinden yapılan alışverişler için de geçerli olacak.

Öte yandan ticari nitelikteki banka ve kredi kartları ve aidatsız kartlar ise söz konusu kampanyaya dahil edilmemiştir. Bu tür kartlarla yapılan alışveriş, iade ve iptal işlemleri ve yine MaxiPuan özelliği bulunmayan POS cihazlardan yapılacak işlemler de bu kampanya kapsamında değerlendirilemeyecektir.

ALIŞVERİŞLERDE 60 TL KAZANMA İMKANI

MaxiPuan biriktirerek en çok 60 TL kazanma şansı yakalayabilirsiniz. 7 Nisan 2021 tarihinde kazanmış olduğunuz MaxiPuanlar hesabınıza tanımlanacak ve bu MaxiPuanları 16 Nisan 2021 tarihine dek kullanabileceksiniz. Maximiles puanları ise MaxiMil’e dönüşemeyecektir. 60 TL’lik MaxiPuanlarınızı bu şart dışında istediğiniz gibi, herhangi bir akaryakıt veya gıda alımında rahatlıkla harcayabilirsiniz.

Her bir müşteri, bu kampanyadan yalnızca bir kez ve en çok 60 TL Maxipuan kazanabilecektir. Bankalar söz konusu kampanyayı değiştirme haklarını ellerinde tutmaktadır. Bankalar, kampanya koşullarında değişiklik yapabilirler ve değişiklik konusunda sizi haberdar ederler.

Bankalar son dönemlerde, yaşanan pandeminin de etkisiyle müşterilerine özel düşük faizli ve geri ödemesiz kredi paketlerinde olduğu gibi pek çok konuda kolaylık sağlamaktadır. Son olarak şimdi yeni kampanya ile birlikte market alışverişlerine özel tek seferlik 60 TL kazanma imkanı getirilmiştir. Bu kampanyadan yararlanma konusunda daha detaylı bilgi için çalıştığınız bankanın resmi internet sitesinden yahut internet veya telefon bankacılığından detaylı bilgi alabilirsiniz.