İNG, Yapı Kredi ve QNB Finansbank’tan 3 Ay Geri Ödemesiz 50 Bin TL Kredi Fırsatı! Herkes Çekebilecek

Bankaların pek çoğun yeni ihtiyaç kredisi paketlerini duyurmaya devam ediyor. Son olarak Yapıkredi, ING Bank ve QNB Finansbank düşük faizli, 3 ay geri ödemesiz 50 bin TL ihtiyaç kredilerini duyurdular. Bu bankalar üzerinden tüm banka müşterileri uygun koşullarla ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Üstelik kefil ve ek şart da aranmayacak. Acil nakit ihtiyacını gidermek isteyen vatandaşlar, Yapıkredi, ING ve QNB Finansbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi desteğinden yararlanabilirler. İlk taksit ödemesi, tam 3 ay sonrasına ertelenebiliyor! Detayları haberimizde sizler için hazırladık...

rekor

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Koronavirüs pandemisi döneminde Kamu bankaları öncülüğünde başlatılan düşük faizli geri ödemesiz kredi dönemi, Koronavirüste normalleşme dönemi ile birlikte birçok bankaya sirayet etmiş durumda. Son olarak Yapıkredi, ING Bank ve QNB Finansbank’tan 3 ay geri ödemesiz yeni düşük faizli ihtiyaç kredisi paketleri gündeme geldi. Vatandaşlar, kefilsiz şartsız ihtiyaç kredisi ile 50 bin TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarını kolayca giderebiliyorlar. Yapıkredi, ING Bank ve QNB 3 ay geri ödemesiz düşük faizli kredi paketlerinin ayrıntıları vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Hangi bankada faiz yüzde kaç? Yapıkredi, ING Bank, QNG Finansbank 3 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi için başvuru nasıl yapılır? Şartlar nelerdir? Hangi evraklar gerekir? Tüm detaylarıyla haberimizde sizler için hazırladık…

YAPIKREDİ 3 AY GERİ ÖDEMESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapıkredi Bankası’nda geri ödemesiz (3 ay süreyle) ihtiyaç kredisi paketleri hayata geçirildi. Zorlu pandemi koşullarında acil nakit ihtiyacı içinde bulunan vatandaşlar, Yapıkredi bankasından %1,89’dan başlayan faizlerle kredi kullanabiliyorlar. Bireysel ihtiyaç kredileri için ilk taksit ödemesinin 3 ay ertelenmesi mümkün hale getirildi.

Yapıkredi 3 ay geri ödemesiz düşük faizli kredi paketlerine, Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi aracılığıyla yahut doğrudan Yapıkredi şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor. Yapıkredi ihtiyaç kredisi paketlerinde vade en çok 36 ay olarak belirlenmiştir. Ödemesiz dönemlere ilişkin faiz tutarları ilk taksitte tarafınızdan tahsil edilecektir.

Yapıkredi bankası 3 ay ertelemeli 50 bin TL’ye kadar %1,89 faizli ihtiyaç kredisi başvurunuz alınır alınmaz hemen inceleme süreci başlayacak ve belirli prosedürlerin ardından tarafınıza olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır. Krediniz onaylandığında tek bir işlemle doğrudan bedeli tahsil edebileceksiniz.

ING BANK GERİ ÖDEMESİZ DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

ING Bank’ta bu zorlu süreçte müşterilerinin ihtiyaçlarını öncelikli olarak ele alıp düşük faizli, ertelemeli ihtiyaç kredisi paketlerini hayata geçirdi. ING’liler, Cepte Kredi paketleriyle %1,64’ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. ING Bank ihtiyaç kredilerinde de vade azami 36 ay olup 3 ay ertelemeli dönem imkanı sunulmaktadır.

Turuncu Ekstra nakit iade avantajı da ING Bank müşterilerine sunulmakta, düşük faiz oranları her geçen gün acil nakit ihtiyacı duyan vatandaşlara adeta ilaç olmaktadır.

ING Bank kredi başvurusunu, ING Mobil, ING Bank İnternet bankacılığı üzerinden veya da ING Bank şubelerine bizzat müracaat ederek sadece T.C Kimlik belgeniz ile gerçekleştirebilirsiniz. ING Bank kredi başvurunuz kısa sürede sonuçlandırılıp tarafınıza bilgi verilecektir.

QNB FİNANSBANK 3 AY GERİ ÖDEMESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank’ta 3 ay geri ödemesiz dönemli ihtiyaç kredileri son dönemde oldukça revaçta. Tüm QNB Finansbank müşterileri, %1,49’dan başlayan faiz oranlarıyla 3 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredileriyle acil nakit ihtiyaçlarını giderebiliyorlar. QNB Mobil, İnternet Bankacılığı veya da QNB Finansbank şubeleri üzerinden kredi başvurusunda buluabilirsiniz. QNB Finansbank acil nakit ihtiyacı duyan müşterilerine, 36 aya kadar vade, 50 bin TL üst limit imkanıyla düşük faizli ihtiyaç kredisi paketlerini hızla tahsis ediyor.