MiMo DeFi PAR’ın PAR basımını kolaylaştırıyor

Dünyanın ilk Euro DeFi (merkezi olmayan finans) borç verme platformu olan MiMo, algoritmik olarak Euro'ya sabitlenmiş bir token olan PAR'ın (Paralel) basımını kolaylaştıracak bir protokülü hayata geçiriyor. Bu devrim niteliğin deki yeni algolitma sayesin de kullanıcılar, dijital varlıklarını harcamak yerine sanal bir kasada teminat olarak tutabilme imkanına sahip olacak.

mimo

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zincir üzerinde uygulanan algoritmik durum sayesin de, PAR’ı türünün ilk tamamen merkezi olmayan Euro istikrarlı tokenı haline getirmiş olacak açıklaması yapıldı.

Kullanıcılar, bundan böyle Dijital Varlıklar Harcama Yapmadan Euro-Pegged Token Basabilir

Singapur, 26 Mart 2021 – MiMo DeFi , kısa bir süre önce Web Uygulamasını ve Cüzdanını basit ve anlaşılır bir UI / UX ile yeniledi ve Nane Euro stabilcoin PAR’a (Paralel) kasalarını kendi kontrollerin deki kilitleme mekanizmasıyla kilitlemeleri için ETH, WBTC ve USDC gibi daha fazla kripto para birimi eklenecek.

Dünyanın ilk Euro DeFi (merkezi olmayan finans) borç verme platformu olan MiMo, algoritmik olarak Euro’ya sabitlenmiş bir token olan PAR’ın (Paralel) basımını kolaylaştırır. Kullanıcılar, dijital varlıklarını harcamak yerine sanal bir kasada teminat olarak kilitler. Zincir üzerinde uygulanan bu, PAR’ı türünün ilk tamamen merkezi olmayan Euro istikrarlı tokenı haline getiriyor.

MiMo DeFi platformunda sunulan% 2’lik cazip borç verme oranından yararlanmak bir fırsat oluyor. Bunun yanı sıra, kullanıcılar PAR tokenlerini likidite madenciliği havuzlarına yerleştirdiklerinde yüksek kar getirileri de elde edebilirler. Likidite havuzlarında Stake ederek artık gelir elde etmek mümkün hale geliyor

MiMo DeFi sunduğu bu algolitma ile kullanıcılarına, dijital varlıklar yeterli değerde olduğu sürece kilitli dijital varlıklarının nihai kontrolünü elinde tutma imkanı sunuyor. Bu, kullanıcıların piyasadaki dijital varlıklarının fiyat değerinden yararlanmaya devam ederken, aynı zamanda DeFi pazarında da kullanılabilen PAR tokenlerini basmaya devam edebilecekleri anlamına geliyor. Böylelikle MİMo kullanıcaları dijital varlıkların Pazar değerlerinden de yararlanmış oluyor.

MiMo DeFi, Visa ağı ile anlaşmalı herhangi bir banka kartı ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış bir cüzdan platformu olan TenX’i 2017’de başlatan geliştirici ekibi tarafından desteklenmektedir. Platform, dünya çapında birçok ülkede birçok kişi tarafından bir kripto ödeme çözümü olarak başarıyla kullanıldığını da unutmamak lazım.

Ekip, yaptıkları çalışmayı tanımlarken” kripto alanı için en yenilikçi çözümlerin ve hizmetleri” olarak nitelendiriyor. MiMo DeFi platformu, kripto para birimi kullanıcılarının dijital varlıklarını blockchain teknolojisini kullanarak şeffaf bir şekilde kolayca optimize etmelerine yardımcı olacaklarını söylüyor. Yapılan mevcut yorumlara bakıldığın da, kullanıcıların dijital varlıkları harcamak istemediklerini MİMo ekibi tarafından tespit edildiği ve bunun önemsendiği söyleniyor.

Son iki yılda, DeFi alanındaki kripto varlıkları en hızlı büyüyen kategorilerden olarak dikkat çekmekte. Geçtiğimiz yıl Mart 2020’de, DeFi’deki TVL (toplam değer kilitlendi) 700 milyon dolardı; şu anda 45 milyar ABD doları seviyesinde bulunuyor. Akıllı sözleşmelerle geliştirilen DeFi protokollerinin ve platformlarının büyümesi, teknolojinin ilerlemesi ve endüstrinin olgunlaşması, MiMo DeFi’nin geliştirilmesine katkıda bulunacak gibi gözükmekte. Ekip, yeni ve daha sağlam ürünün canlı ve dinamik bir DeFi ortamında kripto kullanıcılarının ihtiyaçlarını tatmin edici bir şekilde karşılayan bir ürün olduğuna inanıyor.

MiMo, 18.000.000 Euro tutarında bir TVL elde etti.

Quantstamp tarafından denetlenen Mimo DeFi Protokolü, Ethereum platformunda “amaçlandığı gibi” çalışır ve kullanıcı bakiyelerini güvende tutmak için çalışmalarına devam ettiğini söyleyen eki, projenin genel şeffaflığına olan güveni artırmak için, daha fazla denetim yapılması ve sonuçların anlık olarak kamuoyuyla paylaşımından yana olduklarını duyurdu.