QNB Finansbank ve Garanti Duyurdu! Emekliye Şubeye Gitmeden 1800 TL Ödeme

QNB Finansbank yazılı açıklama ile emeklilere yönelik promosyon fırsatını duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklama içerisinde, emeklilere şubeye gitmeden 1.800 TL'ye varan ödeme gerçekleştirileceği ifade edildi. Ülkemizde milyonlarca emekli vatandaşımız bankalar tarafından sağlanan promosyon ödemelerinden yararlanıyor. Özellikle de yeni emekli vatandaşlar bankaların promosyon gelişmelerini yakından takip ediyor.

emekliye

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

QNB Finansbank emekliler için 2021 yılı promosyon açıklaması yaptı. Buna göre, aylık 1.600 TL ile 2.600 TL arasında maaş ödemesi alan bireylere 1.400 TL aylık 1.600 TL’nin altında maaş ödemesi alan bireylere 1.000 TL, aylık 2.600 TL ve üzerinde maaş ödemesi alanlara 1.700 TL promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi.

Emekli Müşteriler İçin Sağlanan Avantajlar Neler?

– 1.700 TL’ye varan promosyon fırsatı,
– Yurt içi diğer bütün banka ATM’lerinden ayda iki defa ücretsiz para çekme imkanı,
– Bireysel İnternet Şube ve Cep Şube’den gerçekleşecek EFT ve TL havale işlemlerinde işlem ücreti muafiyeti QNB Finansbank şubelerinde gerçekleştireceğiniz işlemlerde sıra önceliği,
– Emekli Bankacılığı müşterilerimize özel 0850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı’ndan yararlanma fırsatı,
– CardFinans Emekli kredi kartına sahip olunması halinde, ilk yıl, yıllık üyelik ücreti tahsil ediliyor. Bu bir senenin sonunda, CardFinans emekli kredi kartına bğlı ve düzenli olarak ödenen en az bir otomatik fatura ödeme talimatı olduğu ve bu talimatların düzenli bir şekilde ödendiği sürece, bu kredi kartı için senelik üyelik ücreti alınmayacaktır.

10 Şehirde Uygulanmaya Başlandı!

QNB Finansbank şubelerinde bütün bireysel ve tüzel müşteriler, çek yoğunluğu bulunan şubelerde çek kabul cihazını kullanarak kolaylıkla çekleini işleme aldırabilecekler. İlk olarak İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Konya, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri ve Mersin şehirlerinde hayata geçirilen uygulamanın ileriki dönemlerde yaygınlaştırılması amaçlanıyor.

Uygulama, TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı tarafından da destek gördü. QNB Finansbank müşterilerinin çeklerini cihaz üzerinden yapacakları seçime göre daha hızlı ve gişedesıra beklemeden işleme çekebilmeleri, zamandan tasarruf etmeleri için de önemli olanaklar sağlayacak.

QNB Finansbank Emekli Promosyon Ücreti Ne Kadar?

Promosyon ödemesi aşağıda ifade edilen emekli maaş tutarı aralıkları dikkate alınarak gerçekleştirecek. 3 Aylık ödenen maaşlar için; aylık ortalama maaş miktarına göre promosyon miktarı da belirlenecek.

Aylık 1.600 TL’nin altında maaş ödemesi alan vatandaşlara 1.000 TL,
Aylık 1.600 TL ve 2.600 TL arasında maaş ödemesi alan vatandaşlara 1.400 TL,
2.600 TL ve üzerinde maaş ödemesi alan vatandaşlara 1.700 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilmektedir.