XRP büyük patlaması için pim çekildi

Ünlü yatırımcı ve analist Credible Crypto XRP'nin büyük patlaya hazırlandığını söyledi.

xrp

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Credible Crypto son tweet’in de 142.700 takipçisine Ripple’ın yerel varlığının hem temel hem de teknik açıdan ivme kazandığını bunun sonucu olarakta büyük bir patlama yapacağına inandığını söylüyor.

“XRP bir benzeri grafik üzerinde sararak HBar (Hedera Hashgraph) -barian, ABD Sermaye Piyasası Komisyonu (SEC) dava ve neden olarak bazı çok geçerli nedenler üzerinde Dalgalanma koyarak basıncı XRP (ve olabilir) yeniden olmalıdır Büyük ABD borsaları tarafından listelenmiştir. Ufukta devasa bir pompa var. Umarım bunun bir parçası olmaya hazırsınızdır. “

Geçen hafta SEC, Ripple’a karşı açtığı davada XRP sahiplerinin müdahalesine karşı çıkmak için New York Güney Bölgesi’nden ABD Bölge Yargıcı Analisa Torres’e bir mektup gönderdi.

Ripple’ın yasal sorunları aşma eğilimi gösterdiğini söyleyen Credible Crypto , XRP’nin potansiyel olarak şu anki fiyat olan 0,54 $ ‘dan 4,32 $’ a fırlayabileceğini ve Hedera Hashgraph’ın izinden giderken% 700 kazanç elde edebileceğini söylüyor.

“ XRP gerçekten de HBAR’ın 8x çalıştırmadan önce yaptığı gibi görünmeye başladı. Konsolidasyon modelimizde potansiyel bir kırılma var. HBAR, 2 ay önce aynı şekilde patlak verdiğinde 0,05 dolar civarındaydı. Direniş halindeyiz, ancak bunu aşarsak bu büyük olabilir. “

“Bu direnç seviyesini burada KIRMIZI ile işaretledim. Bunu reddettiğimize dikkat edin, ancak şimdi geri döndük ve tekrar saldırıyoruz. Yakında kıracağımız için oldukça umutluyum. “

Credible Crypto’nun bu açıklamalarının ardından piyasalara bakacak olursak;

XPR’nin fiyatı son iki haftadır grafiklerde yükseliyor ve son fiyat düzeltmesine rağmen trend devam ediyor gibi görünüyor. Uzun vadeli fiyat hareketi büyük ölçüde sınırlandırılmış olsa da ivme yukarıya doğru olduğu sürece direnç seviyesini kırabilir.

Anlık yazı yazıldığı sıra da XRP, 0,55 dolardan işlem görüyordu ve 25 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri kaydetti ve geçtiğimiz hafta fiyatının yüzde 13’e yakın arttığını gördü.