Ekonomik sıkıntı yaşayan emekliler için Akbank 50.000 TL'ye kadar destek vereceğini açıkladı. Son dakika kampanyası olarak bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan Bu kredi kampanyası Kasım ayının sonuna kadar devam edecek. 50.000 TL'ye kadar destek almak istiyorsanız Akbank üzerinden başvuru yapabilir ve 36 ay vadeye kadar verilecek olan kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Akbank son zamanlarda ve özellikle pandemi döneminde yapmış olduğu kredi kampanyaları ile birlikte vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak hedefindedir. Vermiş olduğu ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeye kadar işlem yaparken düşük faiz oranları ile kredi verildiğinde söylemek istiyoruz. Akbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan emekliler için de 50.000 TL almak istiyorlarsa bazı şartlar oluşturdu. Dilerseniz bu şartlara bakarak kredi kampanyası hakkında bilgiler alalım...

Akbank emekliye 50.000 TL destek kampanyası

Ekonomik sıkıntı yaşayan emekliye 50.000 TL'ye kadar destek kampanyası yapan Akbank bu destek kampanyasından yararlanmak isteyen emeklilere bazı şartlar oluşturdu. Akbank üzerinden 50.000 TL'ye kadar sadece kimliğiniz ile birlikte gelir belgesiz destek kampanyasına katılmak istiyorsanız Akbank üzerinden emekli maaşı almanın şartı vardır. Emekli maaşınızı başka bir bankada ise akbank'a taşıyarak 50.000 TL'ye kadar verilecek olan bu destek kampanyasına katılabilirsiniz.

Akbank emekli olan vatandaşların Kara listede veya kırmızı kalemli olması durumunda onay vermez. Kredi notu düşük olan bankalar ile arasında herhangi bir sıkıntı olmayan emekliler banka üzerinden 50.000 TL'ye kadar destek kampanyasından faydalanabilir. Akbank emekliye vermiş olduğu 50.000 TL ihtiyaç kredisi 36 ay vade ile işlem yaparken masrafsız ve düşük faiz oranları ile kredi verdiği için ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapma imkanı emekli vatandaşlara sunmaktadır.

Başvuru nasıl yapılır?

Akbank üzerinden emekli maaşınızı alıyorsanız banka şubelerine gitmeden Akbank direkt uygulaması üzerinden de istediğiniz zaman Başvuru yapabiliyorsunuz. Akbank üzerinden emekli maaşı almak isteyen kişiler maaş taşıma işlemleri sonrasında kendi emekli maaşı hesapları üzerinden aldıkları internet bankacılığı şifresi ile birlikte Akbank direkt uygulamasına girerek buradan emekli kredisi başvurusu yapabilir.

akbank2021113-2

Akbank direkt üzerinden sadece kredi başvurusu değil tüm bankacılık işlemlerinizi 7gün 24saat yapabilir hesaplarınızı kontrol edebilir fatura ödemelerinizi buradan yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgileri öğrenmek ve başvuru yapmak istiyorsanız size en yakın Akbank şubesine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan işlem yapabilirsiniz.