Kamu bankaları üzerinden yeni bir duyuru var. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank vatandaşın sesini duydu ve 20.000 TL'ye kadar şartsız kredi onayı vereceğini açıkladı. İhtiyaç kredisi almak isteyenler, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru yapabilecek ve hemen aynı gün içinde 20.000 TL ödeme ile kredi kullanabilecek. 20.000 TL ödemelerde banka şartlarına uygun olan kişiler, 36 ay vadeye kadar işlem yapabilecekler. 20.000 TL kredi ödemesine başvurusu yapmak için bankaların belirlediği şartlara uygun olmanız gerekiyor.

Ziraat Bankası kredi kampanyasını duyururken, şu açıklamaları yaptı...

Ziraat Bankası kredi alacak olan kişilere, uygun faizlerle işlem yapıyor. Başvuru yapacak olan kişilerin şartları belirlendi. İlk olarak emekli olan kişiler için yazılan duyuruda emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden almanız ile hemen başvuru yapabileceksiniz. Ziraat Bankası ve diğer tüm kamu bankaları emekliler için ortak şart koyuyor.

Başvuru yapacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda ise, banka en az 12 aydır sigortası olmasını isteyecek. 12 aylık sigortası olan kişiler, Ziraat Bankası ve diğer kamu bankaları üzerinden şartsız olarak 20.000 TL kullanabilecek.

ekonomik-zorluk-cekenlere-kamu-bankalarindan-20000-tl-destek-odemesi-basliyor

20.000 TL nakit kampanyasına başvuru yapacaklar dikkat!

20.000 TL nakit kampanyasına başvuru yapacak olan kişiler, ayrıca diğer bankalarda kredi, kredi kartı borcu varsa, bu borçları zamanında ödemeleri gerekmektedir. Ziraat Bankası 20.000 TL nakit kampanyasına başvuru yapacak olan kişilere, kredi notuna bakmadan onay vereceği için diğer bankalardaki güncel borçlarınızı da ödemeniz durumunda sizlere onay verecek. 20.000 TL aldığınızda 36 ay vadeye kadar taksit ödemesi yapma imkanı sunulacak. 20.000 TL düşük faizli olarak verilecek ve kişilerin kredi notuna göre faiz oranları işleme koyulacak.

Başvurular banka şubelerinden, banka internet sitesinden ve kullanıyorsanız bankanın mobil uygulamaları üzerinden yapılacak. 36 ay vadeye kadar kredi almak isteyenlere, banka ilk taksit ödemesini 3 ay erteleme yaparak da kredi imkanı sunacak. 36 ay vadeye kadar kredi alacak kişiler, isterse bu kredilerin ödemelerini 3 ayda bir ödeme kolaylığı ile yapabilecek. Ziraat Bankası ve diğer tüm kamu bankalarının resmi internet sitesine girerek, kampanya bilgisi alabilirsiniz.