Ekranların En Kaliteli Dizisi Hekimoğlu Final Yaptı! Timuçin Esen Veda Konuşması Hüzünlendirdi!

Kanal D'nin final yaptırdığı dizisi Hekimoğlu bugün son bölümü ile ekranlara gelecek. Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan ve Kaan Yıldırım ekibin sürprizi ile pasta keserek veda etti.

Dizi Haberleri 25.05.2021 - 11:08 25.05.2021 - 11:12 Ece Sahan

Türk halkının sevdiği reytinglerin en zorda olduğu bol dram, bol acıtasyon klişesi, mafya klişesi, silah dizilerinin olduğu Salı günü ekranlara gelen Hekimoğlu reyting kurbanı olarak ekranlara final bölümü ile bu akşam geliyor. 

Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım gibi başarılı isimlerin yer aldığı Hekimoğlu dizisi final bölümü ile bu akşam ekranlara veda ediyor.

ABD'nin ödüllü yapımı House dizisinden umulmadık şekilde oldukça cesur bir şekilde uyarlanan Hekimoğlu kadrosunun da uyumu Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım'ın hayran bırakan oyunculukları ile büyük alkış almıştı. 

House dizisi Türkiye'ye asla uyarlanamaz derken Hekimoğlu dizisi oldukça başarılı bir şekilde uyarlanarak ağızları açık bırakmıştı.

Ancak dizi farklı çekim tarzından ve oldukça kaliteli bir iş olarak, dramsever Türk halkına uymadı ve reytingler yükselmedi. Kanal D'de inatla günü değişmedi ve Ojo Pictures yeni dizilere başlamak isteyerek Hekimoğlu'nun üzerine çizdi.

DİJİTALE GEÇMEDİ!

Hekimoğlu hayranları final yapma haberleri sonrası ortaya atılan dijitale geçiyor haberleri ile umutlanmıştı ki maalesef görüşmelerden bir haber gelmedi. 

TİMUÇİN ESEN: İŞ YÜRÜSÜN DİYE ÇOK ÇABALADIK

Hekimoğlu final yaparak ekranlara bu akşam veda ediyor. Dizinin son çekiminde ekibin veda konuşması da sosyal medyada yansıdı. Hekimoğlu temalı bir pasta ile Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan ve Kaan Yıldırım'a teşekkür edilerek veda yapıldı.

Timuçin Esen yaptığı konuşmada "Bu işe ilk başta hiç ihtimal vermemiştim. Pandemi doktor işlerini zor soktu bunu anlayabiliyorum. Bu işi yürütmek için çok çabaladık. Burada ki herkes bunu biliyor. Bu stres içinde zaman zaman kırdıklarım olduysa onlardan özür diliyorum ama hepsi bu işi devam ettirebilmek, ortaya iyi bir iş çıkartmak içindi bunu biliyorsunuz zaten" diyerek hüzünlendirdi.

O anlarda proje teklifleri alamalarına rağmen Hekimoğlu'nu son bölüme kadar bırakmayarak hem işe hem de seyirciye saygısını gösteren usta oyuncular Kaan Yıldırım, Okan Yalabık, Ebru Özkan'da duygulu anlar yaşadı. 

Hekimoğlu dizisi kıymeti bilinmeyen diziler arasında yer alsa da hiç şüphesiz tarihe adını yazdırmayı başardı.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@