İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 8 Mart kadınlar gününde Youtube fenomeni Danla Bilic ile buluşacak. Sosyal medyanın ünlü isimlerinden Danla Bilic, yaptığı paylaşımlarla, çektiği videolarla olay olmaya devam ediyor.

Kamu Bankaları Borçlarınızı Kapatacak! 80 bin TL'lik Borç Kapatma Kredisi Verilecek! Kamu Bankaları Borçlarınızı Kapatacak! 80 bin TL'lik Borç Kapatma Kredisi Verilecek!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 8 Mart kadınlar gününde Youtube fenomeni Danla Bilic ile buluşacak.


Sosyal medyanın ünlü isimlerinden Danla Bilic, yaptığı paylaşımlarla, çektiği videolarla olay olmaya devam ediyor. Bilic’in gündeme geldiği son konu ise bir hayli ilginç. Ünlü fenomen, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Ekrem İmamoğlu ile bir araya geleceğini açıkladı.


Bilic, paylaşımında “8 mart dunya kadinlar gununde biz kadinlar icin @ekrem_imamoglu baskanimla bir araya geliyoruz, sorulari birlikte hazirlayalim mi ne sormak isterdiniz “ ifadesini kullandı. Danla Bilic’e tepkiler geldi