Ekrem İmamoğlu'na Coronavirüs Nasıl Bulaştı? Herkes Şaşırdı!

İBB Sözcüsü Murat Ongun, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun coronavirüs olma sürecinin apandisit ameliyatı sonrasında gerçekleştiğini açıkladı. Bir süre önce sosyal medya hesabından coronavirüs testi olduğunu ve sonucunun pozitif çıktığını açıklayan Ekrem İm

Gündem 29.10.2020 - 14:34 04.05.2021 - 04:24 İlan35
İBB Sözcüsü Murat Ongun, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun coronavirüs olma sürecinin apandisit ameliyatı sonrasında gerçekleştiğini açıkladı. Bir süre önce sosyal medya hesabından coronavirüs testi olduğunu ve sonucunun pozitif çıktığını açıklayan Ekrem İmamoğlu'nun 21 Ekim günü hastaneden şiddetli karın ağrısı nedeniyle randevu alındığı ve çekilen MR sonucuna göre apandisitinin alınmasına karar verildiği belirtilmişti.

İBB Sözcüsü Murat Ongun'un açıklamasına göre, bu süreçten hemen sonra yapılan coronavirüs testinin negatif çıktığı ve ardından ameliyat olduğu açıklanan İmamoğlu'nun 25 dakika süren ameliyat sonucunda başarıyla tedavi edildiğini açıkladı. Ancak ertesi gün işinin başına geri dönen İmamoğlu'nun ateş semptomu göstermesinden sonra hastanede coronavirüs testi yapıldığı ve ateşin apandisit ameliyatına bağlı değil coronavirüs pozitif olmasına bağlı olduğu anlaşılmış.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@