İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, hastanede 4. günde coronavirüs tedavisine devam ederken, durumu ile ilgili sosyal medya sitesi Twitter'dan yayınladığı görüntülü mesajla sevenlerini bilgilendirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, hastanede 4. günde coronavirüs tedavisine devam ederken, durumu ile ilgili sosyal medya sitesi Twitter'dan yayınladığı görüntülü mesajla sevenlerini bilgilendirdi. Durumunun giderek daha iyiye gittiğini ve tek üzüntüsünün İstanbullulardan uzakta olmak olduğunu açıklayan İmamoğlu, “Salgın sürecinde kendinizi sakınmaya özen gösterin. Bugün hastanedeki 4. günüm, her şey olumlu yönde gidiyor. Çok iyi hissediyorum. Tek üzüntüm sizlerden uzak kalmak” açıklamasında bulundu.

Bir süre önce ateş semptomu göstermesinin hemen ardından hastanede yapılan coronavirüs testi pozitif çıkan İmamoğlu, tedavi altına alınmış ve yakın çalışma arkadaşları ile ailesine yapılan coronavirüs testi ise negatif çıkmıştı. Metro açılışlarını sürdürecekleri müjdesini de veren İmamoğlu, Mecidiyeköy – Mahmutbey Metrosu'nun 28 Ekim'de açılacağını ve 10 gün boyunca vatandaşlara ücretsiz biniş hakkı tanınacağını açıkladı.