Ekşi Sözlük neden açılmıyor? Ekşi Sözlük çöktü mü?

Türkiye'de en çok kullanılan anlık bilgi platformları arasında yer alan Ekşi Sözlük neden açılmıyor sorusunun yanıtı araştırılıyor. 18 Haziran 2021 Ekşi Sözlük çöktü mü?

Gündem 18.06.2021 - 09:59 18.06.2021 - 09:59 Volkan Arık

Sosyal medya kullanımının yanı sıra Türkiye'de anlık bilgi platformu olarak en çok kullanılan adreslerden biri olan Ekşi Sözlük gece saatlerinden bu yana açılmıyor. Birçok kullanıcı sözlük platformuna giremeyince arama motorunda 18 Haziran Ekşi Sözlük neden açılmıyor sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki Ekşi Sözlük Çöktü mü? Ekşi Sözlük neden giriş yapılmıyor?

 18 HAZİRAN 2021 EKŞİ SÖZLÜK ÇÖKTÜ MÜ?

Internet tarayıcıları ve Mobile telefonları üzerinden Ekşi Sözlük uygulamasına giriş yapamayan kullanıcılar arama motorunda Ekşi Sözlük neden açılmıyor sorusunun yanıtını arıyor. Şu anda hala internet tarayıcıları ve mobil telefonlar üzerinden sözlüğe giriş yapılamıyor. Uzun süre bekledikten sonra kullanıcılara gecikmesi uyarısı ile karşı karşıya kalıyor.

eksi-sozluk-neden-acilmiyor-eksi-sozluk-coktu-mu

EKŞİ SÖZLÜK NEDEN AÇILMIYOR 18 HAZİRAN 2021

Şu ana kadar ekşi sözlük platformuna giremediğin söyleyen onlarca kullanıcı sosyal medya üzerinden paylaşım yapmaya devam ediyor. Ekşi Sözlük sembolü tarayıcıda uzun süre dönüyor ancak veriler ekrana yansımıyor. İnternet hızı düşük olan kullanıcılarda ise platforma girmeye çalışırken uzun süreli ay gecikmesi uyarısı çıkıyor. Şu an için Ekşi Sözlük Platformu üzerinden yaşanan aksaklıklar dair bir açıklama yapılmadı. Kullanıcılar ise bu durum karşısında oldukça şaşkın.

EKŞİ SÖZLÜK NEDİR NASIL KULLANILIR?

Ekşi Sözlük, platforma kaydolan yazarların yorumlarını paylaştığı bir platform olarak biliniyor. Türkiye'de çok sayıda sözlük bulunuyor ancak Ekşi Sözlük bunlar arasında aylık en fazla toplam ve tanımı yapılan site olarak biliniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@