Son Dakika eksisozluk çöktü mü? Eksisozluk.com kapandı mı? en çok girilen siteler arasında yer alan eksisozluk neden girmiyor? Eksisozluk ne oldu kapatıldı mı?

Gün içerisinde Twitter, tiktok ve instagram kısıtlanmaları ardından en çok takip edilen siteler arasında yer alan eksisozluk erişim sıkıntısı çekiyor. Eksisozluk.com çöktü mü? Eksisozluk neden girmiyor merak ediliyor!

Eksisozluk.com kapatıldı mı?

Son gelen haberlere göre eksisozluk.com erişim engeli yedi. Eksisozluk 21 şubat 2023 tarihi itibariyle kapandı. türkiye'nin en çok girilen sitesi Eksisozluk kapanması ardından en çok ziyaret edilen site olması nedeniyle şok etti.  Devlet tarafından eksisozluk ve eksisozluk.com erişim engeli geldi.

Eksisozluk nasıl girerim?

Eksisozluk'e, bugün itibariyle sadece vpn ile giriş yapılabilecek.

Eksisozluk an itibariyle yaptığı açıklamada;

Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır? Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır?

Ekşi Sözlük'ten engellemeye yönelik açıklama geldi: Erişim engeli konusunda bir karar olduğunu gördük ancak ayrıntısı hakkında bilgi sahibi değiliz, yetkililerden bilgi almaya çalışıyoruz. Bilgi aldıkça paylaşacağız.

eksisozluk yavaş mı?

eksisozluk yavaş değil erişim engeli yedi.