Elazığ'da yaşanan depremin ardından Elazığ ve Malatya'da okullar ertelendi! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamada Elazığ ve Malatya illerinde okulların açılmasının ileri bir tarihe alındığını açıkladı. Peki Elazığ'da okullar ne zaman açılacak

İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı!

Elazığ'da yaşanan depremin ardından Elazığ ve Malatya'da okullar ertelendi! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamada Elazığ ve Malatya illerinde okulların açılmasının ileri bir tarihe alındığını açıkladı. Peki Elazığ'da okullar ne zaman açılacak? Malatya'da hangi ilçelerde okullar ertelendi? Tüm detaylarıyla sizler için hazırladık...İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 29 Ocak Çarşamba günü kameralar karşısına geçti! Depremin yaşandığı günden bu yana Elazığ'da, deprem bölgesinde bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, öğrencilerin pek çoğunun kitaplarının depremden zarar gördüğünü, öğrencilerin de psikolojik açıdan rehabilite edilmeleri için çalışmalar yaptıklarını söyleyerek Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'la gerçekleştirilen müzakerelerin ardından Cumhurbaşkanına da durumu arz ettiklerini ve Elazığ ilindeki tüm okullarla Malatya'nın bazı ilçelerinde okulların açılmasının ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.Elazığ ve Malatya'da Okullar Ertelendi! Ne Zaman Açılacak?Elazığ'da tüm il genelinde okulların açılışı 3 Şubat 2020 tarihinden 10 Şubat 2020 tarihine ertelendi! Malatya'nın Pötürge, Doğanyol, Kale ve Battalgazi ilçelerinde de okullar 10 Şubat 2020 tarihinde eğitim öğretime başlayacak.