İyi Günde Kötü Günde ne zaman başlayacak?  Elçin Sangu'nun yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde ne zaman başlayacak? sorusu bir süredir gündemde. Güzel oyuncu Elçin Sangu geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada yeni dizisinin İyi Günde Kötü Günde olduğunu açık

İyi Günde Kötü Günde ne zaman başlayacak?  Elçin Sangu'nun yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde ne zaman başlayacak? sorusu bir süredir gündemde. Güzel oyuncu Elçin Sangu geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada yeni dizisinin İyi Günde Kötü Günde olduğunu açıklarken, başrolünü oynayacağı dizideki partnerinin arama çalışmalarının sürdüğünü de beyann etmişti. Elçin Sangu'nun yeni dizisi  İyi Günde Kötü Günde Sangunun partneri geçtiğimiz ay içinde açıklanmış ve kendisine Ozan Dolunay'ın eşlik edeceği belirtilmişti. Elçin Sangu'nun hayranları ve diziseverler İyi Günde Kötü Günde ne zaman başlayacak?  sorusunu her gün sormaya başladıSezon başlamasına sayılı günler kala İyi Günde Kötü Günde konusu İyi Günde Kötü Günde oyuncuları da çok merak ediliyor. Ekranlara yeni sezonda merhaba diyecek olan İyi Günde Kötü Günde hangi kanal da oynayacak diye de soran çok varken, sizler için İyi Günde Kötü Günde hakkında yaptığımız araştırmanın detaylarını sunuyoruz.Geçtiğimiz günlerde ilk bölüm fragmanının yayınlandığı İyi Günde Kötü Günde ne zaman başlayacak?  İyi Günde Kötü Günde hangi kanalda ve hangi günler oynayacak sorularınızın cevapları haberimizde. İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE NE ZAMAN BAŞLAYACAKSeverek izlenileceğe benzeyen İyi Günde Kötü Günde ne zaman başlayacak?  sorusunun cevabı net olmasada geçtiğimiz günlerde verildi. Elçin Sangu'nun dizisi İyi Günde Kötü günde Eylül ayında STAR TV eekranlarında başlayacak

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE KONUSUYönetmenliğini Barış Erçetin'nin üstlendiği senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil'in birlikte kaleme aldı. İşte, İyi Günde Kötü Günde dizisi konusu ve İyi Günde Kötü Günde dizisi oyuncuları! 

Sıfır ve 2. El araç alacaklar dikkat! Araçlar zamlanıyor Sıfır ve 2. El araç alacaklar dikkat! Araçlar zamlanıyor


İyi Günde Kötü Günde dizisi konus nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla'nın izlemeye doyamayacağınız sımsıcak hikayesini renkli bir anlatımla ekrana taşıyacak. 

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE OYUNCULARIElçin Sangu ve Ozan Dolunay'ın başrollerini paylaştığı Dizi de Yasemin Allen , Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, gibi usta oyuncuların yanı sıra; Ali Yağcı, Deniz Işın ve Tugay Erdoğan gibi ünlü isimler de yer alacak.ELÇİN SANGU KİMDİRElçin Sangu (d. 13 Ağustos 1985, İzmir), Türk oyuncu ve mankendir. Televizyon reklamlarında ve kampanyalarda yer almasıyla Türkiye'de en çok aranan ve en çok maaş alan ünlülerden birisi oldu. Oyunculuk kariyerine başlamadan önce Mersin Üniversitesi'nde Opera bölümünde okudu.Televizyon dizilerinde yer almadan önce bir sahne oyuncusuydu.En çok, Haziran 2015'ten Ocak 2017'deki finaline kadar Star TV'de yayınlanan romantik komedi dizisi Kiralık Aşk'ta Defne rolüyle tanınmaktadır.Performansı sayesinde üç Altın Kelebek Ödülü de dahil olmak üzere 20'den fazla ödüle aday gösterildi. Yer aldığı diğer projeler arasında Öyle Bir Geçer Zaman ki (2011), Aşk Kaç Beden Giyer (2012-2013), Bir Aşk Hikâyesi (2013-2014), Kurt Seyit ve Şura (2014) ve Sevdam Alabora (2015) bulunmaktadır.2016'da Elidor saç ürünlerinin yanı sıra Boyner mağaza zincirinin yüzü olmuştur.