Elçin Sangu'ya Yüzüne Ne Oldu? Niye Saklıyorsun? Diye Sordular!

Kiralık Aşk dizisi ile yıldızı parlayan Kızıl güzel oyuncu Elçin Sangu yüzün saklayınca olanlar oldu.

Magazin 27.06.2021 - 15:00 27.06.2021 - 15:01 Ece Sahan

Barış Arduç ile rol aldığı Star Tv'de yayınlanan yaz dizisi Kiralık Aşk dizisi ile ünlenen Elçin Sangu uzun süredir ekranlarda yer almıyor. Kiralık Aşk sonrası yer aldığı işleri tutmayan Sangu sosyal medya paylaşımlarına ise ara ara devam ediyor.

Kızıl saçları ve sempatik rolleri ile gönüllerde taht kuran oyuncunun hayranları her fırsatta kendisini özlediğini söylüyor. Yeni bir projenin neden olmadığını soran hayranlar Sangu'nun yüzünü görünce şok oldu.

Yaz tatilinde olan ünlü oyuncu güzelliği ile büyülemeye devam ediyor. Ancak Sangu son paylaşımlarında yüzünü saklamasıyla gündemde.

Elçin Sangu son olarak paylaştığı resimde şapkası ile yüzünü saklarken siyah beyaz ile filtre ile iyice merak uyandırdı. Sangu'nun hayranları ise bu fotoğrafı yorum yağmuruna tuttu. 

Haluk Bilginer ve Demet Akbağ ile birlikte rol aldığı son Netlix filmi 9 Kere Leyla filmi eleştirilen oyuncu Instagram'da aktif olmaya devam ediyor. 

Sangu son paylaştığı fotoğrafta yüzünü saklayınca yorum yağmuruna tutuldu. Hayranları Elçin Sangu'ya "Güzel yüzünü neden sakladın" diye sordu.

Uzun zamandır da ekranlarda yer almayan oyuncunun bu gizemli halleri merak uyandırdı. Elçin Sangu'nun son dizisinde partner seçimi beğenilmemiş ancak Sangu'nun özellikle kendini geri planda bırakacak bir partner istemediği iddai edilmişti.

Elçin Sangu geçtiğimiz günlerde davalık olduğu eski menajerine davayı kaybetmiş ve tazinat ödemeye mahkum edilmişti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@