Hanelerin vazgeçilmezi olan elektrik hayati öneme sahiptir. Öte taraftan teknolojik gelişmelerin ve çalışmaların da kalbini elektrik oluşturmaktadır.

Dolayısı ile elektrik faturalarında hazırlanan kampanya detayları merak konusu oldu. İşte detaylar…

Garanti BBVA’ nın hazırlamış olduğu kampanyalar binlerce kişi tarafından yakından takip edilmektedir. Bu bağlamda elektrik faturası kampanyasının detayları merak konusu oldu. Kampanya fırsatlarından yararlanmak isteyen kişilerin şartları sağlaması gerekmektedir. 

Elektrik Faturası Kampanyası!

Türkiye’ nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti BBVA’ nın hazırlamış olduğu kampanya başlığına “ELEKTRIK koduyla Mobil’den müşterimiz olanlara, otomatik fatura talimatı ile Elektrik faturası ödemelerinde 400 TL’ye kadar iade! Manuel ödemelerin ise yarısı 250 TL’ye kadar iade. Siz de müşterimiz olun, fırsatı kaçırmayın” bilgileri yer almaktadır.
Teknolojinin ve endüstrinin vazgeçilmezi olan elektrik kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bu bağlamda hazırlanan kampanyalar ilgi ile takip edilip araştırılmaktadır. Kampanya fırsatlarından yararlanmak isteyen kişiler şartları sağlaması gerekmektedir. 

400 TL’ ye Kadar İade!

Garanti BBVA’ nın hazırlamış olduğu kampanya detaylarına baktığımız zaman “Kampanyadan Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek 10 Temmuz – 10 Ağustos tarihinde ilk defa Garanti BBVA’lı olan ve ELEKTRIK promosyon kodunu uygulamaya giren bireysel müşterilerimiz, 11 Eylül 2023 tarihine kadar Garanti BBVA Mobil üzerinden vadesiz hesap veya kredi kartlarından biriyle elektrik ödemesi yaparak faydalanabilir.
ELEKTRIK promosyon kodunun Garanti BBVA Mobil’deki Profil ve Ayarlar adımında yer alan Promosyon Kodu Paylaş/Gir alanından ilgili kampanya seçilerek girilmesi gerekmektedir.
Kampanya koşulunu sağlayan müşterilerimiz, ilk elektrik faturasını manuel ödedikleri takdirde maksimum 250 TL koşulu ile fatura tutarının %50’sini, otomatik ödeme talimatı verdikleri takdirde maksimum 400 TL koşulu ile fatura tutarının tamamını vadesiz TL hesaplarına ya da Garanti BBVA kredi kartlarına ödül olarak iade alacaktır” olduğunu görüyoruz.
Kampanya detayları arasında “Ödül geri yüklemesi, müşteri olduktan sonra 11 Eylül 2023’e kadar ödeyeceği sadece ilk ve tek elektrik faturası için geçerlidir. (11 Eylül 2023 tarihindeki ödeme geçerli değildir.) Fatura ödemesi hesaptan yapıldıysa ödül yüklemesi Vadesiz TL mevduat hesabına yapılacak, Garanti BBVA kredi kartından yapıldıysa Garanti BBVA kredi kartı ekstresine yansıtılacaktır. Ödül yükleme işleminden müşterimiz manuel ödediğinde maksimum 250 TL, otomatik ödeme yöntemi ile ödediğinde maksimum 400 TL kazanabilecektir. Hesaptan yapılan elektrik fatura ödemesi için ödül geri ödemeleri müşterinin aktif Vadesiz TL Mevduat hesabına iki ay boyunca, her ayın üçüncü haftası içinde yapılacaktır. Ödeme yapılabilmesi için müşterinin aktif Vadesiz TL Mevduat hesabı olması gerekmektedir. Kredi kartından yapılan elektrik fatura ödemesinden kazanılan tutar ise fatura ödemesini takiben kesilecek ilk ya da ikinci ekstresine yansıtılacaktır. Geri ödeme için müşterinin aktif bir kredi kartının olması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kişiler ödüle hak kazanamaz. Kampanya dönemi içerisinde, mevcutta bulunan diğer Garanti BBVA Mobil'den müşteri olanlara özel kampanyalardan faydalanılabilir. Kampanya, Garanti BBVA ve iştirak çalışanları için geçerli değildir. Garanti BBVA Mobil dışında farklı bir kanaldan yapılan manuel fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Otomatik fatura ödemeleri ise kanal fark etmeksizin kampanya kapsamındadır” bilgileri de yer almaktadır. 

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Kampanya fırsatlarından yararlanmak isteyen kişilerin belirtilen şartları sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kampanya şartlarının önem arz ettiğini ifade edebiliriz. Dolayısı ile şartları sağlayan kişilerin kampanya fırsatlarından yararlanabileceğini ifade edebiliriz.