Rusya ve Ukrayna arasında başlayan savaş ve birlikte Piyasalar deyim yerindeyse alt üst oldu. Ardından gelen Fed toplantısı ve faiz artışı kararı ile birlikte dünyada ons altın fiyatları yükselmeye başladı. Altın fiyatları bugün de yükseliş trendini korurken uzmanlar ise uyarmaya devam ediyor. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş elinde altın olan vatandaşları uyardı. Aman dikkat yeni bir taktik uyguluyorlar.

Gözden kaçırmayın

Man Adası Belgeleri Doğrulanırken Neden Kılıçdaroğlu'na Tazminat Cezası Verildi? Tazminat Kararına Kılıçdaroğlu Ne Dedi? Man Adası Belgeleri Doğrulanırken Neden Kılıçdaroğlu'na Tazminat Cezası Verildi? Tazminat Kararına Kılıçdaroğlu Ne Dedi?

Altın ve para piyasalarında gelişmeler vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından her gün dikkatle takip ediliyor. Özellikle Rusya ve Ukrayna arasında başlayan savaş ortamı ile birlikte altın fiyatları bir anda Yükseliş trendine girdi. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş ise bu süreçte altın yatırımı yapmak isteyen ve altını bulunan vatandaşları uyardı. İslam Memiş yeni bir taktik uygulandığını belirtirken hala beklemek gerektiğini savundu. Şu anda fed tarafından yapılan açıklamaların piyasaları hareketlendiğini belirten Memiş, bunun sürpriz bir gelişme olmadığını belirterek vatandaşları altınlarını elinde tutmaları yönünde uyarılarda bulundu.

elinde-altini-olanlar-dikkat-altin-kahini-acikladi-yeni-bir-taktik-uyguluyorlar-hemen-kanmayin-3

25 Mart 2022 güncel altın fiyatları

25 Mart 2022 güncel altın fiyatları vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Her gün olduğu gibi bugün de sabah saatlerinden itibaren birçok kişi 25 Mart Altın fiyatları ne kadar? 25 Mart gram altın bugün kaç TL? Bugün altın ne kadar oldu gibi sorulara yanıt bulmaya çalışıyor. 25 Mart 2022 güncel altın fiyatları piyasaların açılması ile birlikte belli oldu. Gram altın güne yükseliş trendi ile başlarken 932,09 TL alış 932,24 TL satış fiyatı ile işlem görmeye devam ediyor. Çeyrek altın ise şu saatlerde 1515 TL alış, 1532 TL satış fiyatı ile işlem görüyor.

elinde-altini-olanlar-dikkat-altin-kahini-acikladi-yeni-bir-taktik-uyguluyorlar-hemen-kanmayin

Altın kahini vatandaşları uyardı

Şu anda Altın fiyatlarının FED faiz artırımı nedeniyle artmaya devam ettiğini belirten altın uzmanı İslam Memiş ise vatandaşları uyardı. Gram altının 900 lira seviyelerine gerilemesi gerektiğini belirten Memiş, şu anda yeni bir taktik uygulandığını dile getirdi. Altın alım satımı için yeniden bir fırsat oluşacağını belirten Memiş, bu fırsattan yararlanmak için yatırımcıları beklemeye davet etti. Altın ve gümüş satarak fiyat gerilmelerini piyasaların istediği zaman yapabileceğini belirten Memiş, O yüzden elinde altın olanların beklemesinin en doğru kararı olduğunu savunduğu.

elinde-altini-olanlar-dikkat-altin-kahini-acikladi-yeni-bir-taktik-uyguluyorlar-hemen-kanmayin-2

Ne zaman altın alınır?

İslam Memiş, dolardan uzaklaşılması ne isteyen yatırımcılar olduğunu ve bu nedenle Altın fiyatlarının yükselmeye devam ettiğini belirterek bunu engellemek için sert düşüş yapmadıklarını söyledi. Şu anda agresif bir yükseliş olduğunu belirten Memiş, ons altının baskılanmasının yatırımcıların doları bırakmasını istemedikleri için yapmadıklarını düşündüğünü dile getirdi.