Şimdilerde bir dijital platformda yayınlanması planlanan dizi de yer alan Elit İşcan, izleyenler tarafından merak edildi. İzleyenlerin uzun bir süredir ekranlarda görmediği başarılı isim Elit İşcan, tekrardan ekranlara dönüyor.

Şimdilerde bir dijital platformda yayınlanması planlanan dizi de yer alan Elit İşcan, izleyenler tarafından merak edildi. İzleyenlerin uzun bir süredir ekranlarda görmediği başarılı isim Elit İşcan, tekrardan ekranlara dönüyor. Dijital platform olan Gain TV'de yayınlanacak olan dizide usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu ile beraber başrol oynayacak. Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu ve yetenekli isim Elit İşcan'ın Gain TV'de yayınlanacak olan dizisinin adı da belli oldu. Erdal Beşikçioğlu ve Elit İşcan'ın dizisinin adı Hamlet olacak. Hamlet adlı dizi Gain TV'de yayınlanacak. Mini bir dizi olması planlanan Hamlet'in güzel başrol oyuncusu Elit İşcan'ın kim olduğu, izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Güzel oyuncu Elit İşcan'ın hayatı araştırılmaya başlandı. Küçük Kadınlar dizisi ile üne kavuşan Elit İşcan, izleyenlerin sevdiği ve beğendiği bir isim. Küçük Kadınlar dizisinde Bilge karakterine hayat veriyordu. Küçük Kadınların Bilge'si Elit İşcan kimdir ? Elit İşcan kimdir ? Elit İşcan kaç yaşında, boyu kaç, nereli, sevgili var mı ? Elit İşcan dizileri ve filmleri nelerdir ? İşte, Elit İşcan hakkında tüm detaylar...Elit İşcan Kimdir ?

Şimdilerde dijital platform olan Gain TV'de yayınlanacak olan Hamlet dizisinde başrol oynayacak olan Elit İşcan'ın kim olduğu ve hayatı izleyenler tarafından merak edilmeye başlandı. Küçük Kadınlar dizisinde Bilge karakterine hayat veren başarılı oyuncu Elit İşcan'ın hangi dizilerde oynadığı, boyu, kilosu ve sevgilisi merak edildi. Peki, Hamlet dizisinde Erdal Beşikçioğlu ile başrol oynayacak olan kadın oyuncu Elit İşcan kimdir ? Elit İşcan kimdir ? Elit İşcan, 12 Ocak 1994 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. 27 yaşında olan başarılı oyuncu Elit İşcan, İstanbulludur. İlk oyunculuk tecrübesi Beş Vakit adlı sinema filmidir. Elit İşcan'ın ilk dizi tecrübesi ise ün kazandığı Küçük Kadınlar dizisi olmuştur. 2008 yılında Reha Erdem'in yönettiği Hayat Var filminde Hayat karakterine hayat vermiştir. Daha pek çok dizi ve filmde yer alan güzel oyuncu Elit İşcan, son olarak Deniz Gamze Ergüven'in yönettiği Mustang filminde Ece karakteri ile başrol oynamıştır. Mustang filmi ile 2016 yılında Fransa'nın Yabancı Dilde En İyi Film Akademi Ödülü adayı oldu. Elit İşcan, Koç Üniversitesi'nde okumuştur. Elit İşcan'ın boyu 162'dir.Elit İşcan Dizileri ve Filmleri

  • 2006 Beş Vakit Yıldız

  • 2008 Hayat Var Hayat

  • 2008-2010 Küçük Kadınlar Bilge Gezici

  • 2009 Dersimiz: Atatürk Küçük Afet İnan

  • 2009 Ölü Yaprak Vuruşu Nurhan Güneyli

  • 2012 Taş Mektep Mina

  • 2013 A.Ş.K. Semra

  • 2015 Mustang Ece