Elite Dizisi Yıldızı Georgina Kendisini Taciz Eden Türkleri İfşa Etti ve Çenenizi Kapatın Yazdı

Elite dizisinin yıldızlarından Amoros Instagram hesabında gelen taciz mesajlarını ifşa edip isyan etti! Elite Georgina Amoros kimdir? Elite oyuncusu Georgina kaç yaşında?

Gündem 06.07.2021 - 01:03 06.07.2021 - 01:04 Ece Sahan

Dünya çapında ünlü dizi Elite'in yıldız oyuncusu Georgina Amoros kendisne gelen "Where's your boobs?" mesajlarını ifşa etti ve "Çenenizi bir kez olsun kapatın" yazdı.

Ünlü Elite dizisinin yıldızlarından biri olan genç oyuncu Georgina, kendisine gelen "where is your boobs" tacizinde bulunanlardan bir Türk'ü de ifşa edip "Bir kez olsun çenenizi kapatın" diye yazarak isyan etti. Daha öncede Lil Bih, Sheyenne Shea ve Sibel Kekilli Turkleri işaret edip tacizden isyan etmişti.

Daha öncede Lil Bih kendisine gelen taciz DM'lerini ifşalamış ve yoğun olarak Türklerin yer alması dikkat çekmişti.

Sheyenne Shea de Türklerin artık kendisini takip etmemesini istemiş ve gelen taciz mesajlarına dair Yeter diyerek uzunca bir yazı yazmış ve utanmamıza neden olmuştu.

Yurt dışındaki başarılı oyuncumuz Sibel Kekili'de kendisine sürekli olarak yapılan kendi ülkesinden yorumlardan bıkmış ve bir yazı yazarak isyan etmiş ve gelen iğrenç yorumlara tokat gibi cevap vermiş ve son olarak da Türkiye'yi komple engellemişti.

Yine rezil olduk!

Son olarak ise Elite dizisinin yıldızı Georgina Amoros kendisine gelen "Wheres your boobs" mesajlarına ifşa etti ve "Yeter artık cinsel obje olarak bakmayı bırakırsanız hepimizin farklı bedenlere sahip olduğumuzu görürsünüz. Göğüslerimizden başka yerlere bakmayı deneyin. En değerli özelliğimizin sadece bedenimiz olmadığını göreceksiniz. Ve bir kez olsun çenenizi kapayın, dürüst olmak gerekirse düşüncelerinizi önemsemiyoruz" diye yazdı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@