Elmalı Davası çizimler ne anlatıyor? Elmalı davası çocukların çizdiği resimler nasıl, uzmanlar ne diyor?

Elmalı Davası çizimler ne anlatıyor, mektup gerçek mi gibi soruların yanıtı dünden bu yana araştırılıyor. Elmalı davası çocukların çizdiği resimler ve detaylar haberimizde…

Gündem 30.06.2021 - 12:20 30.06.2021 - 12:20 Volkan Arık

Elmalı davası son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Antalya'nın Elmalı ilçesinde meydana gelen olaya ilişkin yeni açıklamalar yaparken sosyal medyada Gündem olan olayla ilgili arama motorunda araştırmalarda sürüyor. Özellikle çocukların çizdiği resimler nasıl, resimlere uzmanlar ne yorum yaptı gibi soruların yanıtı merak ediliyor. Elmalı davası çizimler ne anlatıyor, Elmalı davası son dakika gelişmeleri neler gibi soruların yanıtı haberimizde...

Kamuoyunda Elmalı davası olarak bilinen Antalya'nın Elmalı ilçesinde iki çocuğun öz anneleri ve üvey babaları tarafından istismar edilmesi olayı hala gündemdeki sıcaklığını koruyor. Çocukların babaannelerinin ortaya çıkardığı olayla ilgili olarak 2 tutuklu sanığın serbest kalması infiale neden oldu. Sosyal medyada dün milyonlarca kullanıcı tepkilerini dile getirirken özellikle elmalı davası çocukların çizdiği resimler gündemi oldu. Biri 7 biri 10 yaşında olan iki çocuğun çizdiği resimlere rağmen sanıkların serbest kalması vatandaşları ayağa kaldırdı. Peki Elmalı davası çizimler ne anlatıyor? Elmalı davası çocukların çizdiği resimler nasıl, resimler hakkında Uzmanlar ne diyor?

elmali-davasi-cizimler-ne-anlatiyor-elmali-davasi-cocuklarin-cizdigi-resimler-nasil-uzmanlar-ne-2

ELMALI DAVASI ÇOCUKLARIN ÇİZDİĞİ RESİMLER NE ANLATIYOR?

Antalya'nın Elmalı ilçesinde cinsel istismara uğrayan 2 çocuğu istismar ettiği iddia edilen öz anne ve üvey babanın serbest kalması kamuoyunu ayağa kaldırdı. Elmalı davası olarak bilinen olayla ilgili olarak sosyal medyada çok sayıda tweet atılırken sanıkların delillere rağmen tutuksuz olması tepki çekti. Özellikle Elmalı davası çocukların çizdiği resimler Uzmanlar tarafından da yorumlandı. Elmalı davası çizimler ne anlatıyor sorusu Bugün de gündemde ve birçok kişi Çizimlerin içeriğini merak ediyor. Olayda çocuklar yaşadıkları cinsel istismarı çizerek anlattı ve Tüm detayları çizimlerinde verdi. Hem şiddet hem de istismar çocukların çizimlerine Yansırken Uzmanlar o yaştaki çocukların Normal şartlarda böyle resimler çizemeyeceğini söyledi.

elmali-davasi-cizimler-ne-anlatiyor-elmali-davasi-cocuklarin-cizdigi-resimler-nasil-uzmanlar-ne-3

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞINDAN ELMALI DAVASI AÇIKLAMASI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Elmalı davası son dakika açıklaması ile gündeme geldi. Bakanlık yaptığı açıklamada olayın yakından takip edildiğini belirtirken bu açıklamada sosyal medyanın tepkisini çekti. Özellikle Elmalı davası hakimi bütün delillere rağmen verdiği kararla sosyal medyanın hala gündeminde kalmaya devam ediyor ve tepkiler peş peşe geliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@