Elmalı davası mektup sansürsüz Twitter'da yayınlandı! Kan donduran ifadeler, resimler ve iddialar

Elmalı'da davası mektup sansürsüz Twitter'da paylaşıldı. Gün boyunca sosyal medyanın dilinden düşmeyen olayda bütün iddialar kan dondurucu.

Gündem 30.06.2021 - 10:17 30.06.2021 - 10:17 Volkan Arık

Antalya Finike'de meydana gelen ve 2 çocuğun hem öz anneleri hem üvey babaları hem de annelerinin erkek arkadaşları tarafından istismara uğradığı olay kamuoyunda Elmalı davası olarak biliniyordu. Elmalı davası sanıkları anne ve üvey babanın serbest kalması sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Ortaya çıkan maddi delillere rağmen istismarcı anne ve üvey babanın tutuklanmaması Gün boyunca adeta sosyal medyada infial yarattı. Özellikle Elmalı davası mektup sansürsüz araştırması başladı. Anca o mektubun Elmalı davasına ait olmadığı iddia edildi.

Elmalı davası olayı gün boyunca sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alırken hem vatandaşlar hem de ünlü isimler verilen karara sert tepki gösterdi. Ayrıca Elmalı davası hakimi de olayın ardından araştırılmaya başlandı. Bu kararı veren hakimin vicdandan uzak olduğu iddia edilirken, Elmalı davası mektup olarak bilinen delilin ise Aslında başka bir olaya ait olduğu öne sürüldü. İddiaya göre Çanakkale'de meydana gelen başka bir olayda yine mağdur 2 çocuk var. İşte detaylar…

elmali-davasi-mektup-sansursuz-twitterda-yayinlandi-kan-donduran-ifadeler-resimler-ve-iddialar-3

ELMALI DAVASI MEKTUP NEDİR SANSÜRSÜZ YAYINLANDI MI?

Kamuoyunda infial yaratan ve elmalı davası olarak bilinen cinsel istismar olayında ortaya çıkan deliller Twitter'da paylaşılmaya devam ediyor. Anneleri ve üvey babaları tarafından istismar edilen iki çocuğun yazdığı iddia edilen Elmalı davası mektup sansürsüz Twitter üzerinden yayınlandı. Ancak bu mektubun Elmalı davası delili olmadı Çanakkale'de yaşanan başka bir olayın deliliğe olduğu iddia edildi. Eğer iddialar doğru ise durum daha da vahim çünkü farklı bir olayda da yine benzer istismar yaşayan iki çocuk var.

ELMALI DAVASI SON DURUM NE?

Diğer yandan Elmalı davası son durum ne sorusunun yanıtı da bugün sabah saatlerinden bu yana araştırılan konular arasında. Dün sosyal medyada gün boyunca gündemden düşmeyen olaya ilişkin önce adalet bakanı Abdülhamit Gül, ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve son olarak AK Parti'den açıklama geldi. Yapılan açıklamalarda olayın yakından takip edildiği belirtilirken sanıkların Hala tutuklanmadığı da biliniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@