Elon Musk tavsiye istedi: Hangi esprileri yapsam?

8 Mayıs'ta ünlü komedi şovu Saturday Night Live'ın konuk sunucusu olarak ekran başına geçecek milyarder teknoloji dâhisi Elon Musk, programda yapacağı esprilere dair takipçilerinden tavsiye istedi.

Magazin 03.05.2021 - 16:47 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Space X ile Tesla'nın sahibi olan milyarder iş insanı Elon Musk, dünyaca ünlü komedi programı Saturday Night Live'ın konuk sunucusu olmaya hazırlanıyor. 1975'ten bu yana devam eden ve kısaca SNL olarak anılan ünlü programda daha önce Bill Murray, Julia Louis-Dreyfus, Robert Downey Jr., Adam Sandler, Jimmy Fallon ve Seth Meyers gibi isimler sunuculuk yapmıştı.

Ünlü oyuncular Jackie Chan, Tina Fey, Chevy Chase ve Tom Hanks ile ünlü basketbolcu LeBron James'in sunduğu programın yeni sunucusu Elo Musk oldu.

8 Mayıs’ta yayınlanacak!

Saturday Night Live'ın konuk sunucusu olarak 8 Mayıs’ta ekran karşısına geçecek Elon Musk, yapacağı espriler konusunda kararsız kaldı. Milyarder teknoloji dahisi, yapacağı espriler konusunda takipçilerine danıştı. Amazon'un sahibi Jeff Bezos'un ardından dünyanın en zengin ikinci insanı olan Musk, "Sizce SNL'de hangi esprileri yapmalıyım? Fikrinizi istiyorum" diyerek takipçilerinin cevaplarını beklemeye koyuldu.

Musk'ın espri önerileri!

Kendi espri fikirlerini de aktaran 49 yaşındaki milyarder Musk, "James Bond", "Baby Shark" ve "Ironi Man" başlıklarını kullanabileceğini belirtti. Teknoloji dahisi Musk'ın, kendisine benzetilen kurgusal teknoloji dahisi Iron Man'in adını "ironi" olarak değiştirmesi dikkat çekti. Musk'ın SNL sunucusu olması kararını "son zamanlardaki en kötü fikir" olarak niteleyen birçok kullanıcı, duruma "Donald Trump'ın sunucu olmasından snraki en kötü fikir buydu" ifadeleriyle tepki gösterdi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@