Elon Musk Twitter son dakika Tesla Bitcoin açıklaması! Doge coin nasıl etkiler?

Elon Musk Twitter adresinden son dakika Tesla ve Bitcoin açıklaması yaptı. Twitter paylaşımları sonrası Doge Coin yükselen Elon Musk bu sefer Doge coin hareket ettiremedi. Peki eLon Musk son payla..

Ekonomi 13.05.2021 - 01:41 13.05.2021 - 01:48 Berkay Keskin

Elon Musk Twitter adresinden son dakika Tesla ve Bitcoin açıklaması yaptı. Twitter paylaşımları sonrası Doge Coin yükselen Elon Musk bu sefer Doge coin hareket ettiremedi. Peki eLon Musk son paylaşımında ne diyor?

Elon Musk Tesla Bitcoin paylaşımı!

Elon Musk gece yarısı yaptığı açıklamada Bitcoin ile Tesla alışverişini askıya aldığını bildirdi. Bu haber sonrası Bitcoin yüzde 5 civarında değer kaybetti. Elon Musk sebep olarak daha az enerji harcayan coinler kullanacağını belirtti.

Gözler Doge Coin çevrildi!

Elon Musk 13 Mayıs 2021 perşembe gecesi yaptıpı açıklama sonrası Kripto Paralar kırmızı döndü ve düşüşe başladı. Ancak Doge Coin şu an için yerinde sayıyor. Elon Musk açıklaması sonrası Dogecoin çöker mi yükselir mi henüz kestirmek oldukça güç.

Tesla ve Bitcon değil tüm Dijital paralar mı iptal?

Elon Musk, TEsla arabalarının satışında Bitcoin değil hiç bir dijital parayı kabul etmeyeceğini açıkladı ve Kripto para piyasaları düşmeye başladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@