Geçtiğimiz gün Twitter’ı satın alan Elon Musk, sosyal medyadan bu kez sıradaki alımını duyurdu...

Geçtiğimiz gün Twitter’ı satın alan Elon Musk, sosyal medyadan bu kez sıradaki alımını duyurdu...

Sosyal medya hesabından şala yolu ile Coca Cola’yı satın alacağını ve içine kokain koyacağını söyleyen Musk ilginç bir durum yaşattı.

“Şimdi de Coca-Cola'yı satın alıp içine tekrar kokain koyacağım” diyen Elon Musk'ın bu paylaşımı birkaç saat içinde 2,5 milyon beğeni ve 1 milyona yakında paylaşıma ulaşması hem tepki çekti hem de bir tartışmayı alevlendirdi.

Konu hakkında Temsilciler Meclisi Üyesi Lauren Boebert'in yaptığı yorum ise dikkat çekti.

ABD’nin Temsilciler Meclisi Üyesi Lauren Boebert, ABD Başkanı Joe Biden’ın avukat olan oğlu Hunter Biden'ın belgelenmiş uyuşturucu kullanımına gönderme yaparak Musk’ın tweetinin altında, “Hunter senden iyilik mi istedi?” diye yazdı ve yanıtı da binlerce “beğeni” aldı.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Twitter’ı 44 milyar dolara satın alan Elon Musk yaptığı Coca-Cola paylaşımının ardından "kötü örenek" oluyor tarzı sert leştiriler alınca bu paylaşımın heman ardından Twitter'ı eğlence amaçlı kullandığı ve şaka yaptığı belli olsun diye McDonald's'ıda satın alıp tüm dondurma aletlerini onaracağını yadı ve arkasından yaptığı Twitter'daki eğlenceye katılma çağrısında bulundu.

Bu arada Musk'ın paylaşımı ile koka yaprağından üretilen Coca-Cola’nın, geçmişten bu yana tüketicide bağımlılık yaratması amacıyla kokain kullandı iddiaları da tekrar gündeme geldi. Coca Cola ise ürünlerin artık kola çekirdeği özü içermediğini, onun yerine yapay tatlar kullanıldığını belirtmişti.

Elon Musk Jokes He Wants To Buy 'Coca-Cola To Put Cocaine Back' TOU - The Times Of Update

Elon Musk jokes he wants to buy 'Coca-Cola to put cocaine back'