Emanet Kanal 7 son bölümü izle! Emanet 15 Mart Pazartesi akşamı 136. bölüm izle Kanal 7 İzle 7 Emanet son bölüm izle Emanet dizisi 15 Mart son bölüm izle! Emanet 137.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeliz Kimdir? Ayşe Kırca Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kimin Kızı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeliz Kimdir? Ayşe Kırca Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kimin Kızı?
Emanet Kanal 7 son bölümü izle! Emanet 15 Mart Pazartesi akşamı 136. bölüm izle Kanal 7 İzle 7 Emanet son bölüm izle Emanet dizisi 15 Mart son bölüm izle! Emanet 137. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 15 Mart Pazartesi 136. bölüm kanal 7 seyret!  Emanet 16 Mart fragmanı yayınladı mı? Emanet yeni bölüm fragmanı ize Emanet 137. bölüm fragmanı yayınlandı mı izle Emanet bu akşam yayınlanan son bölümü sonrasında herkes Emanet dizisi 16 Mart fragmanını araştırmaya başladı. Peki emanet yeni bölümde neler olacak? Emanet 16 Mart yeni bölüm fragmanı izle Hafta içi hergün bizlerle birlikte olan Emanet dizisi son bölümü yani Emanet 136. bölümü 15 Mart akşamı bizlerle birlikte olmuşken, dizinin bitme saati olan 21.00 itibari ile Emanet 136. bölüm izleyemeyenler Emanet 15 Mart izle Emanet 136. bölüm izle aramasın ıyaparken, Emaet son bölüm izleyenler de Emanet 16 MArt fragmanı izle ve Emanet 137. bölüm fragmanı izle aramasını şu sıralar merakla soruyor. Emanet son bölüm özeti 15 Mart neler olduğu tüm detayları sizlerle birlikte olacak.  Emanet 15 Mart 2021 Pazartesi haftanın ilk günü tek parça izle Youtube platformundan da izleyebilirrsiniz.

Emanet 136. Son Bölüm İzle 15 Mart 2021 Pazartesi


Kanal 7 ekranlarında sevilen günlük dizisi Emanet yayınlandığı ilk gün itibarı ile her akşam sabırsızlıkla beklenmekte iken bu akşam yani 15 Mart 2021 Pazartesi akşamı da 10.00 9.00 itibarı ile Emanet son bölümü izleyici karşısına çıktı Kanal 7 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkmaya devam eden Emanet dizisi değişik konusu ve hiç bitmeyen olayların gidişatı ile birlikte izleyici kitlesini gün gün arttırmaktadır Emanet dizisi bu sezon başı itibarı ile başlamış olmasına rağmen dizinin bu kadar çok sevilmesinin sebebinin de başrollerinin birbirleri ile uyumlu oldu söylenmektedir Yaman ve Seher aşkının gidişatının ne olacağı çok meraklı araştırılırken tam birbirlerine kavuştular derken yaşanan ayrılıklar izleyiciye üzüntüye boğarken emanet 15 Mart 2021 izle detaylarında herkes Seher ile Yaman artık barışsın diyor sonrasında ise yeni bölümde neler olacağına dair araştırmalar yapan izleyeceğim emanet 137 bölüm fragmanı izle emanet 16 Mart yeni bölüm fragmanı izle detaylarını da dizinin bitmesi saati olan 20 1.00 da sormaya başlıyor

Emanet 15 Mart 136. bölüm izle neler oldu?


Emanet dizisi bu akşam yayınlanan 136. bölüm izle sinde Yaman ile Seher arasındaki olaylar zinciri devam etmekte. Çünkü Yaman Seher'e atılann iftira sonrasında Seher'in halen daha paragöz bir insan olduğunu düşünmekte. E emanet 15 Mart 2021 bölümünde Yaman ile Seher'in bir müddet daha Barış almayacaklarını sizlere söyleyebiliriz.  Emanet son bölümde Seher de gerçekleri öğrenmeye çalışmak adına harekete geçerken Yaman'ın yanına gidip kendisine neden bu kadar çok kızgın olduğunu soracak, ancak herkesin en çok sinir olduğu detayda Yaman'ın Seher'e gerçekleri bir süre daha anlatmayacak olması olurken kininin ise gitgide artması herkesi üzecek.  Seher'in Cehennem Azabı yaşadığı Şu günlere bir anlam verememesi Yaman'ın çelişkili hareketleri sonrasında ortaya çıkarken, Seher'in doğum gününün gelmesi sonrasında kendisine ne kadar çok kızgın olsa da yaptığı doğum günü partisi ortalığı birazcık yumuşatacağa benziyor . Emanet 136 . bölüm izlesin de Zuhal'in yine kötü oyunlarını göreceğiz. Zuhal Seher'e her şeyi anlatırken Seher de bunları duyması sonrasında hayatının şokunu yaşayacak Çünkü Seher Yaman'ın kendisini paragöz biri olarak görmesine çok sinirlenmesi sonrasında aralarında  daha da bir büyük Ayrılık Çemberi oluşacak. Emanet 15 Mart 2021 izle bölümünde Seher Yusuf adına hareket etmeye devam ederken Yaman'ın da kendisine güvenmesini sağlaması gerekmekteydi. Ama bu suçlamalar ve iftiralar bardağı taşıran son damla olacak. Seher önce Yaman'dan hesap soracak.
Bu yüzden Seher konağı terk edecek. İkbal ve Zuhal ise Seher'in konaktan gitmesi ile çok mutlu olacak.
İlk başlarda İkbal artık her şeyin yoluna girdiğini düşünecek. Zuhal ise her gün Yaman'a daha çok yakınlaşmaya çalışacak.

Emanet dizisi setinde yaşanan korona vakası sebebiyle dizinin çekimlerine ara verilse de stok bölümleri bulunduğu için dizinin yeni bölümleri yayınlanmaya devam edecek.

Emanet 137. bölüm fragmanı izle