Emanet 137. bölüm izle! Günlük dizi deyince akla gelen Kanal 7 ve Kanal 7 deyince akla gelen ilk dizi Emanet dizisi olmakta iken Emanet 137.

Emanet 137. bölüm izle! Günlük dizi deyince akla gelen Kanal 7 ve Kanal 7 deyince akla gelen ilk dizi Emanet dizisi olmakta iken Emanet 137. bölüm izle linki şu sıralar Emanet 16 Mart 2021 izle detayları son bulması sonrasında araştırılmaya başlandı.  Kanal 7 Emanet 16 Mart 2021 izle hafta içi her gün 19.00 itibarı ile bizlerle birlikte olan Emanet dizisi 16 Mart son bölüm izle, Emanet 138. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Emanet 16 Mart Salı 137. bölüm Kanal 7 tamamı izle, Emanet 17 Mart 2021 fragmanı detayları sizlerle birlikte olacak. Emanet yeni bölüm fragmanı izle, Emanet bu akşam yayınlanan son bölümü sonrasında Emanet son bölüm izle detayları ile birlikte Emanet yeni bölüm fragmanı yaşanacaklar ve özeti sizlerle birlikte olacak. Peki Emanet yeni bölüm Seher ile Yaman arasında neler yaşanacak ?

Emanet 17 Mart 2021 yeni bölüm fragmanı izle detayları da araştırılmaya devam ediyorken Emanet dizisi son bölümü Kanal 7 ekranlarında ki yerini aldı.  Emanet 16 Mart akşamı Emanet 137. bölümü ile bizlerle birlikte oldu. Dizinin bitme saati olan 21.00 saatinin gelip çatması ile birlikte Emanet son bölüm izleyemeyenler Emanet 16 Mart izle, emanet 137. bölüm bölüm izle şeklinde Google'a sorular sorarken Emanet dün akşam yayınlanan son bölüm izleyenler ise Emanet 17 Mart fragmanı izle , Emanet 138. bölüm fragmanı izle aramasını yapmaya devam ediyorlar. Zuhal'in tutuklanacağını işaret edilen Emanet son bölüm özetini de ve neler olacağını da sizlere sunacağız. Haftanın ikinci günü de Emanet 16 Mart 2021 salı tek parça izle YouTube araması detaylarını başlayabiliriz

Emanet 137. son bölüm izle 16 Mart 2021 salı


Emanet Bu akşamda yepyeni bölümü ile ekranlarda oldu. Emanet 136. bölüm geçtiğimiz gün yayınlanmış iken yaşanan detaylar sonrasında Emanet 137. bölüm izle çok aranmaya başlandı . Seher ile Yaman'ın bir dargın bir barışık olması sonrasında tekrardan kavga edip ayrılma planlarını yapması ile gündeme çıkan Emanet 16 Mart 2021 yeni bölümünde yaşanacaklar herkese şok edecek.

Emanet 16 Mart 2021 salı yeni bölümünde Seher Yaman'ı terk edecek mi?  sorusu çok sorulurken Yaman'ın yaşadığı büyük korku ile birlikte Bu aşk bitecek mi soruları da yanıtlanmaya başlamış oldu. Yaman'ın Seher'e Kötü davranma durumunun devam etmesi sonrasında kendisini aldattığını zannetmesi ile birlikte büyük korkusu da ön plana çıkmaktadır.  Seher'e deliler gibi aşık olan Yaman Emanet 137. bölüm izle sin de Seher'i kaybetme korkusu ile karşı karşıya kalacaktır. Sabah erken saatlerde Kalkan Yaman, Seher'i yanında göremeyince yaşadığı şok ile onu bahçesinde gördüğü zamanki yaşadığı mutluluk birbirine karışınca bu aşk bitmez paylaşımları şu sıralar sosyal medyada Emanet 137. bölüm sonrasında yapılmaya başlandı .

Arif baba ile dertleşen Yaman kendi öfkesinin aşktan olduğunu düşünürken, sahte belgelerin ortaya çıkması ile birlikte Yaman ne yapacağını şaşırır durumda olacağı günlerde yakın. Seher Emanet 137. bölüm izlesin de evi terk etmek adına harekete geçiyor.  Öyle ki Seher Yusuf'un Yaman ile yaşamasına da razı gelmez iken Yusuf'u alıp Konağı terk etme girişimine gidiyor. ancak karşısında Yaman gibi bir engel duruyor Yaman Yusuf'u vermemek adına her türlü olayı yaparken Seher ise Yusuf'u kaybetmemek için her şeyden vazgeçecek.  Yaman Yusuf'un velayetini almış olma planlarını yapıp eher'i Konak'tan kovarken bu aşkın büyüklüğü Onların bir arada tutmaya bakalım Yetecek mi gerçeklerin ortaya çıkması Seher'i daha bir boğacak iken bunun da birkaç bölüm sonra gerçekleşeceğine sizlere söyleyebiliriz. Yaman'ın Öyle ki geç gelen pişmanlığını bir fayda etmeyeceği Seher'in yaşadıklarının acısını çıkartacağı bölümler yakın gibi dururken, Yaman'ın sessiz durma sebebi ise Seher'in haklı olduğunu bilmesi olacaktır. Ali ile Kiraz yakınlaşmasının birliktelik şeklinde sonuçlanmasını istiyorsanız biraz daha beklemeye geçmemiz gerekiyor

Emanet 138. bölüm fragmanı izle

Emanet yayınlana son bölüm sonrasında Emanet 138. bölüm fragmanı merakla araştırılmaya başlandı. Dizinin bitmesi ile Emanet yeni bölüm fragmanını da sizlerle paylaşacağız.