Emanet final yapıyor yayından kaldırılıyor haberlerine Kanal 7'nin açıklama geldi!

Kanal 7 ekranların çok sevilen dizileri arasında yer alan Emanet final yapıyor Emanet dizisi yayından kaldırılıyor haberlerine Kanal 7'den açıklama geldi. Emanet dizisi bitiyor mu? Emanet yayından

Dizi Haberleri 18.05.2021 - 19:15 18.05.2021 - 19:22 Berkay Keskin

Kanal 7 ekranların çok sevilen dizileri arasında yer alan Emanet final yapıyor Emanet dizisi yayından kaldırılıyor haberlerine Kanal 7'den açıklama geldi. Emanet dizisi bitiyor mu? Emanet yayından kaldırılıyor mu açıklama geldi!

Emanet final mi yapıyor!

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Emanet dizisi bitiyor mu Emanet dizisi yayından mı kaldırılıyor haberlerine Kanal 7'den açıklama. Bugün basında çıkan Emanet dizisi final şoku haberleri sonrası kanaldan açıklama geldi!

Emanet bitiyor mu? Final yapacak mı?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Emanet final yapmıyor. Emanet dizisi sezon finali yaparak ara veriyor. Yeni sezonuyla Emanet dizisi Eylül'de kaldığı yerden devam edecek. 

Emanet çekimleri durdu mu?

Bugün çıkan Emanet dizisi çekimleri durdu haberleri sonrası açıklama yapan yetkililer "Başrollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan’ın paylaştığı dizimiz Emanet çekimleri tam gaz devam ediyor. Mayıs sonunda sezon arası vererek sezon finali yapıyoruz. Sıla ve Halil beylerin çekimleri ve sahneleri bittiği için çekimleri durdu haberleri çıktı, ancak 2. ekibimiz çekimlerine devam ediyor. 15 gün önden gittiğimiz için Emanet bir ekibinin sahneleri tamamladı. Bu hafta çekimleri tamamlayacağız, Mayıs sonu sezon finali yapacağız" diyerek hayranlarına güzel haberi duyurdu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@