Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Emanet dram yüklü bölümleriyle heyecan yaratmaya devam ediyor. Hafta içi her gün ekrana gelen dizi farklı senaryosunu güçlü oyuncu kadrosuyla destekliyor.

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Emanet dram yüklü bölümleriyle heyecan yaratmaya devam ediyor. Hafta içi her gün ekrana gelen dizi farklı senaryosunu güçlü oyuncu kadrosuyla destekliyor. Yemin dizisinin ardında bıraktığı boşluğu doldurmayı başaran Emanet dizisinde gerilim ve dram dolu anlar yaşanıyor. Seher ve Yaman arasındaki imkansız aşk hikayesinin işlendiği dizi de Yusuf’un anne ve baba özlemine tanıklık ediyoruz. Kırımlı ailesinin iç dinamikleri, Yaman’ın insanlara duyduğu güvensizlik, Seher’in masumiyeti bir arada işleniyor.

Yaman ve Seher’in hayat çizgisi acı bir olayın ardından kesişmiştir. Bir ablasını diğeri ağabeyini kaybetmiştir. Geriye kalan yeğenleri Yusuf için bir arada kalmak zorundadırlar. Lakin, zaman içerisinde aralarında büyük bir aşk kıvılcım alır. Seher, Yaman’ın kalbinin yumuşamasını sağlayacaktır. Hayatın farklı bir yönünü Seher sayesinde keşfetmeyi başaran Yaman, ilk kez aşık olmuştur. Tüm ailesini karşısına alacak kadar büyük bir aşk yaşayan Yaman, Seher sayesinde yeniden doğar. Seher, mütevazi hayatını geride bırakarak Kırımlı ailesinin iştihamlı hayatına dahil olmaya çalışır. Lakin, karşısına çıkan engeller nedeniyle zor anlar yaşamaktadır. Emanet dizisinin öne çıkan karakterlerinden birisi de İkbal oldu.

Yaman’ın ağabeyi Ziya’nin eşi olan İkbal çok hırslı bir kadındır. Küçük yaşlarda Kırımlı ailesine gelin olarak gelmiştir. Ailenin soyunu yürütmek ve güç sahibi olmak için erkek çocuk doğurmak ister. Fakat, Ziya’nın sağlık sorunları nedeniyle çocuğu olmamıştır.

Emanet İkbal kimdir? Gerçek adı ne?

Yaman’ın aile içerisindeki lider rolünden rahatsızlık duymaktadır. Emanet İkbal karakterini Gülay Özdem canlandırmaktadır. 15 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul’da doğan oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünde eğitimini tamamlamıştır.