Karamel Yapım tarafından çekilen Emanet dizisi son dönemlerde izleyenler tarafından yoğun ilgi görmeye başladı. Büyük bir kemik izleyici kitlesine sahip olan Emanet dizisinin oyuncuları, karakterleri, konusu ve dizinin çekildiği mekanlarda izleyenlerin i

Gözden kaçırmayın

Sonunda Yargı'da Ceylin'in Kimi Öldürdüğü Açıklandı! Ceylin Yekta'yı Öldürüyor! Uğur Polat Diziden Ayrılıyor mu? Sonunda Yargı'da Ceylin'in Kimi Öldürdüğü Açıklandı! Ceylin Yekta'yı Öldürüyor! Uğur Polat Diziden Ayrılıyor mu?
Karamel Yapım tarafından çekilen Emanet dizisi son dönemlerde izleyenler tarafından yoğun ilgi görmeye başladı. Büyük bir kemik izleyici kitlesine sahip olan Emanet dizisinin oyuncuları, karakterleri, konusu ve dizinin çekildiği mekanlarda izleyenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, Rüya Coriç, Hilal Yıldız, Volkan Yıldırım, Aylin Veziroğlu, Osman Aydın ve Derya Oğuz Ertün gibi başarılı isimler yer alıyor. Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Emanet dizisinin genç ve güzel oyuncularından biri dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Emanet dizisinde Neslihan karakterine hayat veren güzel oyuncunun gerçekte kim olduğu merak ediliyor. Emanet dizisinde hizmetli rolünde olan Neslihan karakteri kimdir ? Emanet Neslihan kimdir ? Zeynep Naz Eyüboğlu kimdir ? Emanet dizisinin Neslihan'ı Zeynep Naz Eyüboğlu kimdir ? Zeynep Naz Eyüboğlu oynadığı diziler nelerdir ?

Emanet Neslihan kimdir ?

Zeynep Naz Eyüboğlu'nun hayat verdiği Emanet dizisinin Neslihan karakteri, izleyenler tarafından merak ediliyor. Emanet Neslihan kimdir, özellikleri ne araştırılmaya başlandı. Emanet Neslihan, Kırımlı konağındaki görevlilerden biri olarak dizide yer alıyor. Ancak Neslihan, burnunu her şey sokuyor. Fazla meraklı olmasından dolayı, konaktakilerden azar yiyor ve sık sık laf işitiyor.


Zeynep Naz Eyüboğlu kimdir ?

Şimdilerde Emanet dizisinde yer alan Zeynep Naz Eyüboğlu, Emanet dizisinde Kırımlı konağında çalışan hizmetlilerden birine hayat veriyor. Zeynep Naz Eyüboğlu, 12 Mayıs 1996 yılında doğmuştur. 24 yaşında olan Zeynep Naz Eyüboğlu, No:2 Atölye'de oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra ise Hande Aytar Cast Ajansı ile çalışmaya başlamıştır. Zeynep Naz Eyüboğlu'nun boyu 170'dir ve kilosu 56'dır. Zeynep Naz Eyüboğlu, Mertcan Eyüboğlu ile evlidir. Zeynep Naz Eyüboğlu ayrıca ABC deterjan reklamında da yer almıştır.

Zeynep Naz Eyüboğlu 

İtimat,

Emanet.