Emekli 17.500 TL ödeme yapılacak: Acil duyuru yapıldı

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!

Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilen yeni kampanyada emekli maaşını alan vatandaşlar için 17.500 TL'ye kadar yeni bir nakit ödemesi yapılacağı açıklandı. Cumhurbaşkanı tarafından yapılan duyuru sonrasında özellikle emekli maaşını kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden alacak olan vatandaşların daha önce kullanmış oldukları kredi kartı ve ihtiyaç kredisi ödemeleri düzenli olmaları durumunda Ziraat Bankası tarafından 17.500 TL ödeme alabileceği Haberi geldi. 3 ay ertelemeli olarak 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli Kredi paketlerinden bir tanesini seçerek düşük faiz oranları ile birlikte bireysel kredi kullanabilirsiniz.

Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden olan kişiler ödeme alacak...

Ziraat Bankası emekli maaşı hesabınız üzerinden başvuru gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak istiyorsanız banka müşterisi olmanız halinde işlemlerinizi Ziraat mobil uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Ziraat mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz bireysel tüketici kredisi kampanyası onay alması durumunda hafta sonu olsa bile hesabınıza bu ödemeleri yatırabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Ziraat Bankası yapmış olduğu Bu kampanyada kendi bankasından emekli maaşı alan vatandaşları öncelik tanıyarak 17.500 TL ödeme vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşları için yapılan bu yeni Kredi ödemesinde uygun faizlerle işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm bireysel müşteriler 3 ay ertelemeli Kredi kampanyasına katılabiliyor. Ziraat Bankası 17.500 TL nakit kredi ödemesi alacak olan vatandaşları aynı zamanda banka müşterisi olması halinde ihtiyaç kredisi olarak 100.000 TL'ye kadar da Kredi imkanı sağlamaktadır.