SGK emeklisi olanlar Yapı Kredi'ye koşuyor. 9900 TL'yi bulan promosyon ödemesi ve nakit olarak paranızı alabilme fırsatı sizleri beklemekte. İşte birkaç günde hesabınıza yatacak promosyon ve maaşa göre ödeme...

Yapı Kredi, maaş promosyonlarında önemli bir atılım yaptı. Bankanın Kasım ayında yaptığı ödeme iyice arttı. Öyle ki SSK Bağ-Kur, EYT ve Emekli Sandığı'na ödenecek nakit promosyon maaşınızla beraber yükselecek. 9900 TL ödeme için nasıl başvuru yapacağınızı merak ediyorsanız işte güncel ödeme tablosu ve merak edilen soruların yanıtı... 

Bankalardan Yüksek Promosyon Ödemesi

Bazı özel bankalar, emekli vatandaşlar için özel promosyon kampanyalarıyla rekabeti kızıştırıyor. Kasım ayı itibarıyla, DenizBank, İş Bankası, Yapı Kredi ve Garanti Bankası gibi finansal kuruluşlar, emekli maaşı alanlara 15.000 TL'ye kadar promosyon ödemeleri sunma vaadinde bulunuyorlar. Bu kampanyalar, emeklilere çeşitli avantajlar sunmakta. Örneğin, Türkiye İş Bankası'nın sunduğu kampanya kapsamında emeklilere 15.000 TL'lik bir promosyon imkanı sunuluyor. Diğer yandan, Yapı Kredi Bankası 9.900 TL, Garanti Bankası ise 7.500 TL'ye kadar çıkan promosyonlarla dikkat çekiyor.

temmuz-2021-emekli-maasi-ne-zaman-yatacak-ikramiye-zam-promosyon-hepsi-bir-arada-geliyor

Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak! Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak!

Bu fırsatlardan yararlanmak isteyen emekliler, yıl sonuna kadar başvuruda bulunabiliyorlar. Başvuru için genellikle 3 yıllık maaş taahhüdü gerekiyor; ancak bazı bankalar ek koşullarla daha yüksek promosyonlar teklif ediyor.Kampanyalar sayesinde emekliler ek gelir elde edebilirken, bankalar da emeklilerin kendileri üzerinden maaş almalarını sağlıyor. Maaş hesaplarının bankalara ve dolaylı olarak emeklilere katkısı çok.