Emekli olan kişilere yeni bir haber geldi. Emekli olan kişiler, 20000 TL'ye kadar istedikleri zaman nakit ödeme bankalar tarafından alabilecek. Emekli olan kişilere anında nakit imkanı sunan bankalardan hemen işlem yapmak isteyenler, belirli şartlara göre kredi onayı alacaklardır. Emekli olan kişiler 20.000 TL onay almak için kamu ve özel bankalarından ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceklerdir. 

Bankaların emekli olur, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlar için yeni bir kampanya başlattı. yapılan bu kampanyada daha önce bankadan ihtiyaç kredisi kullansanız bile 20000 TL'ye kadar nakit kredi alabileceksiniz. ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar 20000 TL kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsa Emekli maaşına başvuru yapacakları banka üzerinden alması gerekiyor. 

Emekli olan kişilere 20.000 TL kredi almaları için öncelikle maaş bankasından bu kredileri başvurusu yapılmaktadır. Eğer başvuru yapacağınız bankada maaş almıyorsanız, kredinizi kullanamazsınız. 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu emekli kredilerinde bankalar müşterilerine hemen destek ödemeleri sunacaktır. Emekliye kredi kampanyasına katılacak olan kişiler, icralık ve avukatlık bir banka borcu varsa, maalesef onay alamayacaktır.

emekli-bu-hafta-alacak-20000-tlye-kadar-tc-kimliginizi-verip-alabileceksiniz-son-dakika-mujde-ge

Özel bankalardan kredi kullanmak istiyorsanız sizlere ihtiyaç kredisi verecek olan banka Denizbank olmaktadır, Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank, SMS ile kredi başvurusu alacak, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numarasını yazarak, 32 80 numarasına gönderin. 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutar, hemen hesaba yatacak. 

QNB Finansbank ise SMS ile kredi verecek. TC Kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarsanız, hemen kredi başvurusunda bulunabileceksiniz. 5030 numarasına mesaj atan kişiler 5 dakikada ne kadar onay aldıklarını göreceklerdir.