Emekli, çalışan, memur hepsine ilaç gibi gelecek! Peş peşe duyuruldu, hemen 10.000 TL destek yatıyor!

Acil nakit ihtiyacı olan emekli, memur, çalışan binlerce kişiye nakit destek haberi bankalardan geldi. Bankalar peş peşe duyuru yayınlarken 10.000 TL’ye kadar acil nakit para hemen hesaba geçiyor.

Ekonomi 21.10.2021 - 10:54 21.10.2021 - 10:54 Volkan Arık

Emekli, çalışan, memur hepsine ilaç gibi gelecek! Peş peşe duyuruldu, hemen 10.000 TL destek yatıyor! Özellikle son yıllarda yaşadığımız ekonomik sıkıntılar nedeniyle herkesin acil nakit paraya ihtiyacı oluyor. Emekli, çalışan, memur, binlerce kişi hem ihtiyaçlarını karşılamak hem de biraz darboğazdan kurtulmak için banka kredilerinden yardım almaya çalışıyor. Gereken şartları taşımanız durumunda bankalar anında nakit imkanı sağlıyor. Özellikle dolar kurunun yükselmesi sonrasında vatandaşların daha rahat kredi kullanması için bankalar faiz oranlarını düşürdü. Bireysel ihtiyaç kredilerinde vadelerde vatandaşların tercihine bırakıldı. 10.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınızdan bankaların uyguladığı faiz oranları ve en ideal kredi veren bankalar haberimizin devamında…

Acil nakit para ihtiyacı olan milyonlarca kişi ilk olarak bankaların kapısını çalmaya başladı. Özellikle düşük faizli kredi kampanyaları son dönemlerde çok ilgi görüyor. Bireysel ihtiyaçlar, okul masrafları, ev masrafları, tatil masrafları için bir çok farklı banka farklı kampanyalarla düşük faizli kredi sağlıyor. Gereken koşulları taşıyanlar hemen başvuru yaparak şubeye bile gitmeden kredi kullanma imkanı elde ediyor. Bankalar ihtiyaçlarınıza göre vade seçenekleri de sunarken talep ettiğiniz tutara göre faiz oranı uygulanıyor. Düşük faizle kredi kullanmak için kişinin kredi notu da büyük önem taşıyor. Yani kredi notu yüksek olanlar daha düşük faizle ve daha uzun vade seçenekleriyle kredi alabiliyor. Sizler için 10.000 TL kredi çekmeniz durumunda uygulanacak olan faiz oranlarını inceledik. İşte en ideal kredi veren bankalar…

emekli-calisan-memur-hepsine-ilac-gibi-gelecek-pes-pese-duyuruldu-hemen-10000-tl-destek-yatiyor-3

İŞ BANKASI 10.000 TL KREDİ KAMPANYASI

İş Bankası talep eden müşterilerine düşük faizli 10.000 TL kredi sağlıyor. %1.60 faiz oranıyla verilen İş Bankası düşük faizli kredi de vade süresi ise 36 ay oluyor. İş Bankası’ndan bu krediyi kullanmamız durumunda aylık ödeyeceğiniz tutar 387,31 TL.

KIYAN BİR FİNANSBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

Finansbank da sadece müşterileri için düşük faizli kredi kampanyası başlattı. Yeni müşterilerine kredi vereceğini duyuran Finansbank, tanışma kredisi kapsamında %1.34 gibi çok düşük bir faiz oranıyla kredi sağlıyor. 10.000 TL kredi 36 ay vadeli olarak verilirken aylık ödeyeceğimiz taksit 368,06 TL oluyor.

emekli-calisan-memur-hepsine-ilac-gibi-gelecek-pes-pese-duyuruldu-hemen-10000-tl-destek-yatiyor-2

CEPTE TEP DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

Düşük faizli kredi veren diğer bir banka ise CEPTE TEP oldu. TEB bankasının mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurularında faiz oranı %1.45 gibi bir oran olarak belirlendi. Cepte tep düşük faizli kredi kampanyasında vade seçenekleri ise 36 aya kadar uzuyor. Bankadan 10.000 TL 36 ay vadeli kredi kullanmanız durumunda aylık taksit tutarı 376.13 TL oluyor.

ING BANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI

Düşük faizli kredi veren bankalar arayanlar için ING bank da en düşük faiz oranı ile dikkat çekiyor. ING bank müşterisi olmayan kişilere ihtiyaç kredisi sağlıyor. 31 Ekim’e kadar geçerli olacak olan kampanyada başvuru işlemleri şubelerden ya da online olarak yapılabiliyor. ING bank 10.000 TL düşük faizli kredi kampanyasında faiz oranı %1.35. 36 ay vade seçenekleri bulunan krediyi kullananlar aylık 386,56 TL taksit ödüyor.

emekli-calisan-memur-hepsine-ilac-gibi-gelecek-pes-pese-duyuruldu-hemen-10000-tl-destek-yatiyor-1

GARANTİ BBVA DÜŞÜK FAİZLİ SONBAHAR KREDİSİ

Garantiden de bir sonbahar kampanyası geldi. Garanti bankası 10.000 TL acil nakit ihtiyaçlarınız da %1.86 faiz oranı ile Sonbahar özel ihtiyaç kredisi verecek. Faiz oranı %1.86 olan krediye başvurular garanti bankası şubeleri ve online bankacılık hizmetleri üzerinden yapılabilecek. Ayrıca garanti bankasının 20.000 TL başka bir kredi kampanyası daha bulunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@