Emekli, Çalışan ve Ev Hanımlarına 5000 TL Ödeme, Bankalar Yapacak!

Emekli, Çalışan ve Ev Hanımlarına 5000 TL Ödeme, Bankalar Yapacak! 5000 TL'ye kadar ödemeler hangi bankalarda? İşte detaylar...

Ekonomi 05.09.2021 - 13:31 05.09.2021 - 13:31 Vural Pars

Emekli çalışan ve ev hanımlarına 5000 TL'ye kadar bankalar üzerinden ödeme başladı. Sizlerde 5000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorsanız başvuru şartlarına uygunsanız hemen bu parayı hesabınıza yatırabileceksiniz. 5000 TL ödemeler vatandaşlara ihtiyaç Kredisi olarak bankalar tarafından sunulmaktadır. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız 5000 TL'ye kadar onay almak isteyen kişilerin en az 1200 ve üzerinde bir kredi notu (puanı) olması gerekiyor.

Kredi başvuruları banka şubelerine giderek değil banka'dan internet sitesinden veya bankanın mobil uygulaması üzerinden yapılacağı için banka kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası 5000 TL kredi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler SMS atarak veya bankanın mobil uygulamasına girerek buradan Kredi başvurusunda bulunabilirler. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler şartlara uygun olması durumunda kredilerini hemen aynı gün içerisinde kullanabilir.

Yapı Kredi Bankası 5000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu SMS ile yapmak istiyorsanız bireysel yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık geliriniz yazarak 4411 numarasına bu mesajı gönderin. Yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonrasında banka sizi değerlendirmeye alacak Ve bu değerlendirme sonucunda onay olan kişiler hemen kredilerine kullanacaklardır.

emekli-calisan-ve-ev-hanimlarina-5000-tl-odeme-bankalar-yapacak

Finansbank 5000 TL kredi başvurusu

Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın sms kredi servisine başvurunuzu bırakabilirsiniz. Kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj olarak gönderirseniz banka üzerinden kredi başvurusunu yapmış olacak ve onaylanan kredinizi de hemen aynı gün içerisinde banka şubelerinden kullanabileceksiniz.

Banka hesabı olan müşteriler ise bankadan mobil uygulamasına girerek buradan Kredi başvurusunda bulunabilirler. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler belirtilen bu şartlara uygun olması durumunda 36 ay vadeli ve dilerlerse de 3 ay ertelemeli olarak 5000 TL kredi kullanabilir. Kredi notu yüksek olan kişiler 5000 TL üzerinde de onay alabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@